Polfarm S.A.

80-209 Chwaszczyno, Węglowa 5
(k/Gdyni) Mapka
58 340-21-14, 604-444-503  fax:  58 552-80-01
p...@polfarm.com pokaż
www.polfarm.eu
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
sob8:00 - 14:00

O nas

Produkujemy warzywa najchętniej spożywane w Polsce: marchew, kapusty, pietruszkę, buraczki ćwikłowe, cebulę, seler i por. Swoimi działaniami obejmujemy cały proces od siewu, aż po finalny produkt dostarczony do naszych Klientów.

W skład Grupy wchodzą osoby fizyczne i spółki prawa handlowego, przedsiębiorcy rolni o dużym doświadczeniu i tradycjach w uprawie warzyw. Produkują warzywa najchętniej spożywane w Polsce: marchew, kapusty, pietruszkę, buraczki ćwikłowe, cebulę, seler i por. Specjalizują się w uprawie poszczególnych gatunków warzyw dzięki temu są one najwyższej jakości.
Pola uprawy warzyw położone są na malowniczych terenach zatoki puckiej, ziemi kartuskiej, w rejonach rolniczych o niskim uprzemysłowieniu, czystych ekologicznie w otoczeniu lasów i terenów chronionych – Natura 2000 i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Stosują w uprawie zasady produkcji integrowanej, wykorzystują naturalne nawozy i użyźniacze gleby, a nawozy mineralne w optymalnych dawkach uwzględniających składniki pokarmowe dostępne z innych źródeł. Dbałość o ochronę środowiska, produkcję warzyw metodami rolnictwa zrównoważonego i w zgodzie z naturą jest działalnością priorytetową firmy.
Zdrowie, ochrona środowiska, jakość i zadowolenie klienta to słowa kluczowe w działalności firmy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo