Poliklinika evi-MED nr 2

Poliklinika evi-MED nr 2

Wybierz numer

58 662-04-44 (wew. 2)
e...@evi-med.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 

Co nowego

Dla uczennic i studentek do 26 r.ż konsultacje ginekologiczne z 15% zniżką, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej.

O nas

evi-MED jest prywatną kliniką, oferującą usługi medyczne pacjentom prywatnych i firmom. Działalność prowadzi od 1992r. - jedna z pierwszych prywatnych przychodni w Trójmieście, w oparciu o trzy placówki w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
W przychodni evi-MED zapewniamy wysoki standard obsługi i proponujemy szeroki panel porad specjalistycznych, pełen zakres usług w stomatologii, rehabilitację, szczepienia, badania medycyny pracy oraz bogatą ofertę w zakresie diagnostyki i zabiegów medycznych.

Zakres usług w placówce evi-MED nr 2, przy ul. Bp. Dominika 8-14 w Gdyni:

LEKARZE SPECJALIŚCI
- chirurgia ogólna
- dermatologia
- endokrynologia i andrologia
- flebologia (choroby żył)
- ortopedia
- proktologia
- zdrowie psychiczne

Od wielu lat współpracuje z nami wielu znanych i cenionych specjalistów, m.in.: prof. dr hab n. med. Małgorzata Sokołowska - Wojdyło, lek. Joanna Borecka - Sobczak, lek. Michał Borniński i inni.
Zespół współpracujących z nami lekarzy, to kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, lekarze zatrudnieni są również w trójmiejskich szpitalach oraz w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

STOMATOLOGIA
- ogólna (pełen zakres)
- dziecięca
- chirurgia stomatologiczna
- protetyka
- RTG zębów

W gabinecie stomatologicznym evi-MED oferujemy szeroki zakres usług m.in.: z zakresu stomatologii zachowawczej (profilaktyka i leczenie próchnicy, leczenie zębów kanałowe pod mikroskopem, itp), stomatologii estetycznej (wybielanie zębów, skaling i piaskowanie), chirurgii stomatologicznej.

MEDYCYNA ESTETYCZNA
- depilacja laserowa
- laserowe leczenie rumienia i trądziku różowatego
- laserowe usuwanie zmian skórnych
- laserowe zamykanie naczynek
- laserowa korekcja rozstępów, blizn, zmarszczek
- laserowe usuwanie zmian naczyniowych m.in.: pajączki, rumień, trądzik różowaty
- laserowe usuwanie piegów, plam, przebarwień
- peelingi medyczne
- mezoterapia
- wypełnianie zmarszczek
- botoks
- redukcja tkanki tłuszczowej
- leczenie nadpotliwości
- krioterapia brodawek wirusowych

Wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii laserowej i medycyny estetycznej wykonywane są w Poliklinice evi-MED przez doświadczonych lekarzy dermatologów.

DIAGNOSTYKA
- dermatoskopia (badanie znamion)
- echoskleroterapia (bezoperacyjne leczenie żylaków)
- rektoskopia
- skleroterapia
- USG Doppler żył kończyn dolnych

Specjalizujemy się również w leczeniu niewydolności żylnej (USG Doppler żył kończyn dolnych, bezoperacyjne leczenie żylaków ) oraz drenażu limfatycznym - leczniczym zabiegu przy: profilaktyce niewydolności żylnej, obrzękach kończyn dolnych, odchudzaniu kończyn i zwalczaniu cellulitu, po zabiegach operacyjnych (mastektomia) i innych.