Pop In Diner & Bar

81-393 Gdynia, Władysława IV 37 Mapka
58 380-05-01
k...@popin.com.pl pokaż
www.popin.com.pl
/popingdynia
/popingdynia
Godziny otwarcia
pn-sob9:00 - 23:00
nd10:00 - 23:00
 

rodzaj kuchni:   polska, międzynarodowa, amerykańska
udogodnienia:   ogródek / taras, przyjazne zwierzętom, muzyka na żywo, śniadania, dania wege, ryby / owoce morza, urządzanie imprez zamkniętych

O nas

Zapraszamy Was do pięknego i nowoczesnego miejsca z unoszącym się w powietrzu amerykańskim duchem otwartości umysłu i sytości brzuchów. Przywita Was zawsze uśmiechnięta ekipa Pop in Team oraz estetyczna przyjemność wnętrza.

POP IN to nowe miejsce w centrum Gdyni, jest tu pięknie i pysznie, a w powietrzu, unosi się amerykański duch otwartości umysłu. POP IN Diner & Bar to efekt dwunastu lat doświadczeń zdobytych przez właścicieli w prowadzeniu lokali w Trójmieście, którzy od dawna chcieli stworzyć coś wyjątkowego i dopracowanego w najmniejszym detalu.

Szefem kuchni został Robert Kowalczyk - prawdziwy pasjonat i profesjonalista, który jak nikt inny potrafi się bawić smakiem amerykańskiej kuchni łącząc ją z lokalnymi akcentami. W restauracji POP IN Diner & Bar można więc liczyć na szeroki wybór śniadań, klasyki kuchni amerykańskiej aż po autorskie lunche. To też dobre miejsce na before, gdyż wybór whisky i ciekawych alkoholi jest naprawdę duży.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »