Pracownia KOLORO

Pracownia KOLORO

Wybierz numer

536-151-251
i...@koloro.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Pracownia KOLORO Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Pracownia KOLORO Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Pracownia KOLORO Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Pracownia KOLORO Gdynia 1
 

Imprezy

O nas

KOLORO to emocje, które zamykam dla Ciebie w małych przedmiotach. Miłość, szczęście, ważne wydarzenie. Okraszam je szczyptą magii i kolorów i niosę w świat
Pracownia Artystyczna KOLORO oferuje ręcznie malowane, personalizowane upominki.

Znajdziesz u mnie malowaną porcelanę: filiżanki, kubki, czajniczki, cukiernice; drewniane szkatułki, etui na okulary, zakładki do książek, zegary, bombki, obrazy.
Większość tworzona jest na indywidualne zamówienie i personalizowana. Dzięki temu odpowiada Twoim oczekiwaniom lub jest dopasowane do osoby, której podarujesz to jako oryginalny, niepowtarzalny prezent. 

Na miejscu w Pracowni znajdziesz również pojedyncze egzemplarze z autorskimi wzorami, dostępne od ręki. 

A kiedy nie tworzę, prowadzę warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zarówno na miejscu w Pracowni, jak i wyjazdowo: w przedszkolu, szkole, firmie czy Twoim domu. Zapraszam Cię do zorganizowania z moim udziałem urodzin kreatywnych i dla dzieci i dorosłych, spotkań przyjaciółek, randki czy na przykład wieczoru panieńskiego.
Wśród tematów warsztatów znajdziesz m.in. malowanie porcelany, obrazów, toreb bawełnianych, T-shirtów, string art, makramy i wiele innych, związanych z okazjonalnymi Świętami. 

Zapraszam :)
An.Ka