Oceny (20)

Andrzej
Termin usługi: sierpień 2022

Właśnie zmieniono "rozkład jazdy" śmieciarki. Nie powiadomiono mnie o tym, zostałem z pełnym pojemnikiem. Nie można się do nich dodzwonić. Nerwowa paniusia pod wew. 328 nic nie pomogła.

Anna
Termin usługi: grudzień 2019

Dawno temu zamawiane worki typu "big bag" nie odebrane do dnia dzisiejszego. W korespondencji otrzymaliśmy informację, że nie ma możliwości odbioru do końca roku.

nestor
Termin usługi: lipiec 2019

powinni wywozić raz w tygodniu w określony dzień.Tymczasem ani w określony dzień ani raz w tygodniu i tak to trwa od miesięcy.

kropka
Termin usługi: grudzień 2019

nie rozumiem tylu negatywnych opinii, ja nie mam nic do zarzucenia tym Panom, gdyż z własnego doświadczenia wiem, że są punktualni, konsekwentni i kulturalni. Nie spotkałam się z żadnym problemem nigdy. Wystarczy przestać być prenetsjonalnym i roszczeniowym, wtedy nikt nie zawiedzie waszych oczekiwań. No i patrząc na to miasto, cóż gdyby mieszkańcy imbecyle przestali śmiecić gdzie popadnie, tylko do koszy, to wyglądałoby to inaczej. Jeśli jesteś brudasem to proszę przestań albo się wyprowadź

ksys
Termin usługi: lipiec 2018

ekipy mimo zapewnień nie przekazują sobie pilotów i ręcznie podnoszą szlaban. Po każdej wizycie szlaban jest poniesiony i czeka na naprawę.

sim
Termin usługi: lipiec 2018

Kontakt tel. z siedziba niemozliwy,mimo harmonogramu odbioru odbieranie pojemnikow to ruletka zaleznie czy w kabienie siedzi czlowiek czy jakis .....n,raz zabiora a nawet potrafia zadzwonic ze przyjechali innym razem mimo ze sa pojemniki wczesniej wystawione na ulicy to i tak oleja i jada dalej.

Beata Balla-Kuczyńska
Termin usługi: czerwiec 2018

Tragedia. Wielokrotnie nie zostały odebrane śmieci z mojej posesji. Oczywiście zgłaszałam to, ale nadal jest to samo. Ignorują ludzi i swoją pracę . Dla mnie to skandal

Mieszkaniec Gdańska
Termin usługi: kwiecień 2018

Zamówiłem kontener do wywozu darni, bo zmieniałem mały trawnik przydomowy około 120 metrów kwadratowych. Pracownik firmy Suez poinformował że to będzie kosztowało około 500 zł za kontener 7,5 metra sześciennego. Więc zamówiłem kontener. Jakie było moje zaskoczenie gdy otrzymałem fakturę na prawie 1900 zł. Okazało się że firma zważyła kontener i wyszło jej więcej. Darń to trawa z ziemią, a oni biorą 200 zł za tonę zielonych odpadów. Niestety rozmowa z firmą że zostałem wprowadzony w błąd nic nie daje. Przestrzegam wszystkich państwa żeby nie dać się nabrać.

Rozczarowana
Termin usługi: kwiecień 2018

Po raz kolejny firma robi sobie jaja z klientów. Pomimo zgłoszenia konieczności wywozu gabarytów - zgodnie z wyznaczonym harmonogramem- nie zostały one usunięte i przez kolejny weekend będą "mało ciekawą" ozdobą ulicy. Jak to się ma do wielkiego hasła "CZYSTE MIASTO"

Macias
Termin usługi: luty 2018

Pojemniki na szkło przepełnione od tygodnia.

Adam
Termin usługi: sierpień 2017

Szczerze... Ręce mi opadają. Człowiek wystawi świeci w takich workach, jakie ma pod ręką, to mu na workach napiszą "nie zabraliśmy bo nie takie worki". Po rozmowie z panem z firmy i wysłuchaniu tyrady o cywilizowanym świecie przychodzi mi na myśl tylko jedno pytanie: Czy jak jego żona dostrzeże, że założył nie tą "gumkę", to mu nie da? Przepisy przepisami, a ludzka życzliwość, ludzką życzliwością.

Wojtek
Termin usługi: 22.04.2016

Wszystko zxabierają, nie mają problemów z żadnym większym gabarytem. Zgłosiłem potrzebę większych pojemników, następnego dnia już były na miejscu ! POprzednie zabrane z zamkniętej bramy. Polecam każdemu usługi tej firmy! Pozdrawiam i dziękuje pracownikom, tak trzymać !

ona
Termin usługi: od 11.2013

Gdy przez ostatnie 2-3 tygodnie panowaly mrozy a droga dojazdowa nalezaca do miasta nie byla odsniezana, firma stwierdzila ze niestety nie przyjada poniewaz nie da sie do nas dojechac. W zeszla srode czy czwartek co prawda przyjechala w koncu plugopiaskarka i to wlasnie z tej firmy! Wiec nie rozumiem dlaczego dopiero gdy snieg cqlkowiccie stopnial a nasze kosze byly wrecz przepelnione smieciami smieciarka sie nie zjawila mimo licznych telefonow do fitlrmy?!

Marlena
Termin usługi: mieszkam w bloku więc są zawsze nie ma promblemów że któregoś dnia nie przyjadą

Jak dla mnie to jest bardzo dobra firma. U mnie są 3x w tygodniu punktualnie o danej godz. zbierają każdy papierek który leży na ziemi nic nie zostawiają. Ja na pracowników nie narzekam są fajni,mili a odemnie to znam 6lat 2 pracowników i są naprawde fajni a inni ludzie gdzie ja mieszkam nie mają dla nich szacunku bo wszyscy w weekend rzucają śmieci na ziemie bo nie chce im się brać kluczy i otwierać drzwi od altany i ja w ciągu dnia zbieram siatki choć nie muszę ale chcę ostatnio cały śmietnik zapełniłam śmiećmi z ziemi

Tomasz Steifer
Termin usługi: 2000 - 2012

W ciagu kilkunastu lat korzystanie z uslug tej firmy caly czas mieliśmy problemy z terminowością wywozu śmieci (z domu jednorodzinnego). Reklamacje i monity o brak realizacji umowy składaliśmy najmniej kilka razy w roku. Po ostatnim ich ekscesie, braku wywozu od 1 stycznia 2012 do 15 kwietnia, w końcu zrezygnowaliśmy z ich usług, informując o tym telefonicznie i pismem poleconym. Stwierdziliśmy, że rozwiązanie umowy następuje z ich winy, wskutek rażącego niedotrzymania jej warunków, zatem nie obowiazuje nas termin wypowiedzenia. Niestety, zaczęły się pojawiać monity ze strony PRSP o zapłacenie należności do lipca 2012. Zaznaczam, że uiściliśmy już opłatę za pierwsze dwa miesiace roku 2012, za którą to opłatę nie otrzymaliśmy żadnych usług. Rzecznik praw konmsumenta twierdzi że MUSIMY zapłacić (ponad 600 zł). To chore. Żyjemy w kraju, gdzie milionowe premie otrzymują prezesi NIE WYKONUJĄCY swoich obowiazków, a firmy poskomunistyczne molochy, pobierają opłaty za NIEŚWIADCZONE usługi :(

Hanka
Termin usługi: od dwóch tygodni czekam na skorzystanie

Ta firma to porażka, nie wiem czy pracuje tam choć jedna kompetentna i zaangażowana w swoje obowiązki osoba. Przy podpisywaniu umowy pani z okienka podała dni, w jakie są wywożone śmieci z mojej okolicy, jednak 2 razy z rzędu nie zostały odebrane. Po kontakcie tel. okazało się, że pani była zbyt leniwa, żeby sprawdzić przekazywane informacje (kolejki nie było, byłam jedyną osobą w BOK-u!) i rzuciła sobie jakimś tam dniem, a wywóz tak naprawdę odbywa się w innym terminie. Świetnie. Wystawiliśmy pojemnik odpowiedniego dnia, a śmieci i tak nie zostały zabrane. Po kolejnym telefonie dowiedziałam się, że umowa jest "nieaktywna", bo leniwa pani nie przekazała jej dalej. Może sobie śniadanie w nią zawinęła? Więc kwitnę sobie od dwóch tygodni z napełnionym kontenerem i czekam aż łaskawie odbiorą śmieci. Nikomu nie polecam, olewka, zero informacji, nikt nic nie wie, żeby się dowiedzieć czegokolwiek trzeba dzwonić po kilka razy i czekać na linii, bo przełączają z działu do działu, a w żadnym nie ma zorientowanego w sytuacji pracownika. Trochę informacji dostanie się od jednej osoby, trochę od innej, praca dla detektywa. Tragedia!!!

Katarzyna
Termin usługi: 31-08-2011

ale nie mogę polecić usług tej Firmy.

Paulka
Termin usługi: 2011-04-08

nie polecam nikomu tej firmy. oszukują klientów dają dobrą cenę przed zawarciem umowy po czym po podpisaniu umowy podwyższają cenę dwukrotnie. po za tym ich usługi nie są rzetelne. do tej pory z mojej ulicy (Własna Strzecha, Gd-Wrzeszcz) wywożą śmieci jak im się chce. Zimą rozumiem czasem nie było dojazdu, choć sąsiedzi na własna rękę udostępniali dojazd kierowcom do pojemników a mimo to i tak tonęliśmy w śmieciach przez całą zimę, ale teraz mamy wiosnę a śmieci nie mam wywożonych od 4 tygodni.

obserwator
Termin usługi: 02,02,2011

Panowie z PRSP robia wszystko aby te nieczystości usunąć,ale szkoda że Pani Ewa nie wzieła pod uwage faktu wszedzie zalegającego sniegu w tamtym terminie,i niestety nie mozności dojechania do pojemników...może odrobine wyrozumiałości i pretensji do MATKI NATURY a nie do cieżko pracujących ludzi!!!!!!

Ewa.
Termin usługi: 2011

Od dobrych dwóch tygodni, ulice na Siedlcach toną w śmieciach.Kontenery są przepełnione, ludzie nie mają już gdzie wyrzucać śmieci. Nie długo wybuchnie jakaś epidemia !. Mam nadzieję że jutro (tj. poniedziałek) zrobicie coś z tym.