Ranking II miejsce

Prestige Lingua - Szkoła językowa

Prestige Lingua

Wybierz numer

535-797-717
o...@prestigelingua.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/24 - Prestige Lingua Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - Prestige Lingua Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - Prestige Lingua Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - Prestige Lingua Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

1122

Prestige Lingua

O nas

Wyjątkowe grupy tematyczne: zajęcia konwersacyjne LADIES & TEA TALK. Egzaminacyjne m.in.TOEFL, IELTS. Biznesowe YOUNG PROESSIONALS. Grupy dziecięce wiążące naukę języka z eksperymentami! Uczymy wiedząc, język to NARZĘDZIE do osiągnięcia celu.
Nasza szkoła językowa to nie klasyczne sale szkoleniowe ze sztampowym wykładem i odpytywaniem, ale klimatyczne pokoiki w starej kamienicy położonej w samym centrum Wrzeszcza (200 m od stacji SKM Gdansk Wrzeszcz) teraz również na Lawendowym Wzgórzu 24. W kameralnym gronie, w towarzystwie przyjaznego lektora/coacha nasi uczniowie konwersują na tematy związane z aktualnościami tego świata. Siedząc na sofach, pijąc kawę i pogryzając smakołyki, spotykają się z ciekawymi osobami, a lekcje zmieniają się w spotkania towarzyskie, na których szlifują język obcy. Zajęcia u nas to nie kolejny nudny obowiązek po kilku godzinach pracy, ale prawdziwa przyjemność to po prostu "połączenie świetnie przygotowanych zajęć z "wyjściem do kawiarni"".

Oceny (56)

Maksymilian
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023 

Przez długi czas zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej szkoły językowej. Zwiedziłem kilka placówek w Trójmieście, ale Prestige Lingua od pierwszego spojrzenia wyróżniała się spośród pozostałych. Szkoła emanuje niepowtarzalnym klimatem, posiada wyjątkowo kompetentnych i serdecznych lektorów oraz stosuje niezwykle zachęcający i kameralny styl prowadzenia zajęć. To, co mnie szczególnie zachwyciło, to podejście szkoły do nauki poprzez pełne zaangażowanie lektorów i interaktywne podejście. Osobiście uczestniczyłem w lekcjach grupowych, które były prowadzone w małych, kameralnych grupach. To dało mi okazję do intensywnej nauki w przyjemnej atmosferze. Dzięki tym zajęciom poprawiłem swoje umiejętności językowe, a także poznałem ciekawych ludzi, z którymi mam nadal kontakt. Lokalizacja szkoły w okolicach Wrzeszcza, w rejonie Wajdeloty, jest naprawdę dogodna i sprawia, że nauka staje się jeszcze bardziej przyjemna. Mogę z czystym sumieniem polecić Prestige Lingua wszystkim poszukującym nie tylko skutecznego nauczania języka, ale także unikalnego i personalizowanego podejścia.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję, za tak dogłębnie napisaną rekomendację! Serdecznie pozdrawiam :)

Szkoły językowe

6.0
Ola
Termin usługi: czerwiec 2024 

Bardzo polecam kurs z Panią Dorotką, cudowna osoba, bardzo kontaktowa, bardzo inteligentna i zwracająca uwagę na poprawną wymowę co uważam jest bardzo istotne, uczęszczam na kurs grupowy General i zamierzam kontynuować od września. Zajęcia w luźnej atmosferze, fajni ludzie i fajna szkoła. Polecam serdecznie :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy w imieniu Dorotki! Przekazuję i baaardzoo, bardzo się cieszę z tak miłych słów!

Szkoły językowe

6.0
Marta
Termin usługi: luty 2024 

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do kursanta. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Polecam w 100% zajęcia w Prestige Lingua.

Szkoły językowe

6.0
AB
Termin usługi: styczeń 2024 

Ciekawe zajęcia.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy!

Szkoły językowe

6.0
Maja
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam szkołę językową Prestige Lingua, chodzą tam moje dzieci. Córka zaczęła w pierwszej klasie, teraz synek zerówkowicz, na każdym poziomie nauka dostosowana jest do wieku dziecka. Dzięki temu dzieci bardzo lubią angielski, chętnie robią ćwiczenia w domu i zadania domowe, bo kurs jest tak przygotowany, że oferuje dziecku naukę poprzez zabawę. Playground online to super frajda. Widzę postępy, dzieci już dużo rozumieją, a starsze zaczyna samo mówić w tym języku, układać zdania. Naprawdę polecam szkolę na Lawendowym w Gdańsku. :)

Szkoły językowe

5.5
Marcin Baliński

Syn wrócił bardzo zadowolony z obozu. Bardzo mu się podobało. Zapowiedział, że w następnym roku także chciałby pojechać.

Odpowiedź obiektu:

Ale nam miło! Dziękujemy za przemiłą opinię!

Kolonie, obozy

6.0
Ewa S
Termin usługi: wrzesień 2023 

Nauka w Prestige Lingua to jak spotkanie ze znajomymi, ale z dużą dawką wiedzy. Atmosfera jest niezwykle przyjazna, co ułatwia naukę. To więcej, niż oczekiwałem od szkoły językowej. Polecam, bo to miejsce, gdzie można się nie tylko nauczyć, ale i wypocząć.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za przemiłą opinię!

Szkoły językowe

6.0
Zofia, mama Hani

Moja córka była dwa razy na obozie w Mikoszewie ze szkoły Prestige Lingua. Był to dobry czas. Prawdziwe beztroskie wakacje, przyroda, sport, angielski bez stresu, ciekawe zajęcia. Z obozu wracała uśmiechnięta. Pani Beata (kierownik obozu) bardzo profesjonalna, doświadczona, jestem pod wielkim wrażeniem :) :) Zarówno ja jak i córka miałyśmy z nią bardzo dobry kontakt, miałam poczucie że moje dziecko jest pod dobrą opieką. Gorąco polecam :) :)

Odpowiedź obiektu:

Pani Zofio i Haniu, dziękuję za przemiłe słowa :) Może za rok znów się spotkamy? W przyszłym roku planujemy dodatkowe turnusy nad jeziorem :)

Kolonie, obozy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: wrzesień 2023 

Mam porównanie z kilkoma innymi i moim zdaniem to najlepsza szkoła językowa w Gdańsku. Egzamin ósmoklasisty na 100%, w tym samym roku FCE, rok później zdany egzamin CAE na poziomie C1. Oczywiście ważna jest również praca własna, ale nie przebiegałaby ona z takim entuzjazmem, gdyby nie znakomici lektorzy, metodycy i wspaniała, ciepła atmosfera panująca w tej szkole. Młodsza córka początkowo była zainteresowana głównie pysznym brownie ;) lecz teraz nie może się doczekać kolejnych lekcji, aby rozmawiać w języku angielskim. Nie ma chyba lepszych rekomendacji :)

Odpowiedź obiektu:

To prawda! Dziękujemy za przemiłą opinię!

Szkoły językowe

6.0
Martyna Mayer
Termin usługi: lipiec 2023 

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Prestige Lingua dla mojego dziecka! Moja córka spędziła dwa niesamowite tygodnie na półkoloniach organizowanych przez tę szkołę. Wrażenia są naprawdę pozytywne. Oprócz nauki języka, córka miała okazję nawiązać nowe przyjaźnie, wziąć udział w różnorodnych aktywnościach i warsztatach. Kadra była fantastyczna - kompetentna, przyjazna i zaangażowana. Widzę, że moje dziecko nie tylko poszerzyło swoje umiejętności językowe, ale również zyskało na pewności siebie. Serdecznie polecam Prestige Lingua wszystkim rodzicom, którzy szukają ciekawej i wartościowej formy spędzenia czasu dla swoich dzieci

Odpowiedź obiektu:

Pani Martyno, bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Szkoły językowe

6.0
Ania

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty w Prestige Lingua był strzałem w dziesiątkę. Nie tylko zdałam egzamin na 100%, ale też zauważyłam, że moje umiejętności językowe znacząco się poprawiły. Teraz czytanie literatury w oryginalnym języku czy rozmowy z obcokrajowcami stały się dla mnie znacznie łatwiejsze. Zdecydowanie polecam tę szkołę

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo z przemiłe słowa!

Kolonie, obozy

6.0
Irena

Sympatyczne miejsce i doskonała opieka. Najlepsze 10 dni w roku dla mojego syna i dla mnie :)

Odpowiedź obiektu:

Pani Ireno, serdecznie dziękuje za miłe słowa :)

Kolonie, obozy

6.0
mama M

Wspaniały czas zabawy i nauki przez zabawę, zarówno w moich oczach jak i dziecka. Czas wypełniony po brzegi, nie ma nudy, jednak jest przestrzeń do przemyśleń i oddechu, a także czas psikusów i śmiechu - jestem pełna podziwu dla Opiekunki grupy jak i pozostałych Wychowawców za pomysłowość i nieszablonowe, acz empatyczne i profesjonalne podejście. Najlepszą oceną dla obozu z Prestige Lingua jest to, że moje dziecko wzięło udział w nim kolejne 3 lata z rzędu :)

Odpowiedź obiektu:

To wszystko prawda! Dziękuję z przemiłą opinię!

Kolonie, obozy

6.0
Dzidka
Termin usługi: sierpień 2023 

Szkoła Prestige Lingua - nic dodać nic ująć. W moim mniemaniu najlepsza. Chodziłam ja i mój syn. Z zerowej znajomości już po pierwszym roku nauki języka swobodna konwersacja za granicą na mieście, w hotelu i kawiarni

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję!!!

Szkoły językowe

6.0
Bożena B.

Drugi rok z rzędu wysłaliśmy syna na obóz z Prestige Lingua. Mnóstwo zajęć ruchowych i zabawy językowe, do tego projekt z języka angielskiego. Kadra niesamowita - wszyscy wychowawcy przyjaźni i fajni, a to dla dzieciaków jest bardzo ważne. Syn uważa, że to najlepsze obozy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za przemiłe słowa i polecamy się na przyszłość!

Kolonie, obozy

6.0
ElaK
Termin usługi: czerwiec 2023 

Najlepsza szkoła językowa w Gdańsku, a pewnie i w Trójmieście. Chodzę ja i mój 5 letni syn.

Odpowiedź obiektu:

dziękujemy bardzo!

Szkoły językowe

6.0
Ilona O.
Termin usługi: sierpień 2023 

Jeśli zastanawiacie się, czy warto nie zastanawiajcie się dłużej. To inwestycja nie tylko w edukację, ale i dobre samopoczucie. Pyszna kawa! Można poczuć się tam jak w luksusowym salonie, a nie w szkole. Nauka w przemiłej atmosferze, w moim przypadku połączona z poznaniem cudownych osób. Nie mogę się doczekać, co przyniesie nam kolejny rok szkolny.

Odpowiedź obiektu:

Ilonko, baardzo dziękuję za przemiłe słowa! See you soon!

Szkoły językowe

6.0
Asia
Termin usługi: sierpień 2023 

Uwielbiam Prestiżem. Wspaniałą pani lektor. Super sale każda w innym stylu, pycha ciacho i kawa. I oczywiście to co najważniejsze - pełen profesjonalizm. Pozdrawiam prestiżem:)

Odpowiedź obiektu:

Pani Asiu - dziękuję za przemiłe słowa!

Szkoły językowe

6.0
Jadwiga
Termin usługi: sierpień 2023 

Jestem osobą, która ceni sobie profesjonalizm i komfort, i muszę przyznać, że ta szkoła językowa spełnia obie te kryteria. Zajęcia są niezwykle wartościowe i odbywają się w komfortowych warunkach. Wygodne kanapy i kawa dodają uroku i sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Zdecydowanie polecam tę instytucję.

Odpowiedź obiektu:

Pani Jadwigo, bardzo dziękuję za piękne słowa :) i piękną opinię. Pozdrawiam serdecznie!

Szkoły językowe

6.0
Jurek

Jestem pod wrażeniem półkolonii Summer Camp w Prestige Lingua! Moja córka wróciła z nich pełna entuzjazmu i zdecydowanie lepiej mówi po angielsku. Co więcej, zajęcia były tak różnorodne i angażujące, że nie mogła się doczekać kolejnego dnia. A jeśli chodzi o jedzenie córka jest wybredna, ale tutaj smakowało jej wszystko. To dla mnie znak jakości! Nie mogę się doczekać, aby zapisać ją na kolejne wakacje. Zdecydowanie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Suuuper! Bardzo dziękuję za rekomendację!

Kolonie, obozy

6.0