Prestige Lingua

Prestige Lingua

Wybierz numer

535-925-919
o...@prestigelingua.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/8 - Prestige Lingua Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Prestige Lingua Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Prestige Lingua Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Prestige Lingua Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

Prestige Lingua - Szkoła językowa
618

Prestige Lingua - Szkoła językowa

O nas

Ciekawe grupy tematyczne: zajęcia konwersacyjne LADIES oraz TEA TALK. Zajęcia egzaminacyjne: TOEFL, IELTS. Grupy dla dzieci wiążące naukę języka z eksperymentami! Uczymy wierząc, że język obcy to NARZĘDZIE w osiągnięciu celu!
Nasza szkoła językowa to nie klasyczne sale szkoleniowe ze sztampowym wykładem i odpytywaniem, ale klimatyczne pokoiki w szkole na ul.Jabłoniowej 20, a także w starej kamienicy położonej w samym centrum Wrzeszcza (200 m od stacji SKM Gdansk Wrzeszcz). W kameralnym gronie, w towarzystwie przyjaznego lektora/coacha nasi uczniowie konwersują na tematy związane z aktualnościami tego świata. Siedząc na sofach, pijąc kawę i pogryzając smakołyki, spotykają się z ciekawymi osobami, a lekcje zmieniają się w spotkania towarzyskie, na których szlifują język obcy. Zajęcia u nas to nie kolejny nudny obowiązek po kilku godzinach pracy, ale prawdziwa przyjemność to po prostu "połączenie świetnie przygotowanych zajęć z "wyjściem do kawiarni".

Oceny (1)

Anna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023 

Jestem kursantką szkoły Prestige Lingua od paru lat i była to jedna z najlepszych decyzji edukacyjnych dla mnie i mojej rodziny. Dzięki kursowi Tea Talk przełamałam barierę językowa i swobodnie komunikuję się w języku angielskim. Moje dzieci uwielbiają zajęcia Teddy Eddie i z niecierpliwością czekają na kolejne lekcje. Lektorzy są kompetentni a metody nauczania skuteczne. Gorąco polecam!

Odpowiedź obiektu:

Jaka mila rekomendacją - bardzo dziękuje!

Szkoły językowe

6.0