Najlepsze kursy przygotowujące do egzaminów Gdańsk

Oceny (4)

Justyna
Termin usługi: wrzesień 2022 

Przygodę z Prostą Kreską Córka zaczęła z zajęciami wakacyjnymi o kierunku Manga i rysunek komiksowy u Pana Kamila. Teraz kontynuuje Mangę na warsztatach również u p. Kamila i jest zachwycona tematyką zajęć, atmosferą na nich jak i samym prowadzeniem. Pełen profesjonalizm !

Warsztaty plastyczne

6.0
Ewa S.
Termin usługi: październik 2020 

Mój 12-letni syn uczęszcza na zajęcia rysunku i rzeźby. Lekcje są prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i online - w obu formach na bardzo wysokim poziomie! Polecam szczególnie teraz dla dzieci, które będą sporo czasu spędzać w domu.

Warsztaty plastyczne

6.0
J.G.
Termin usługi: lipiec 2020 

Wspaniałe warsztaty dla młodzieży przygotowującej się do egzaminu np. do,,Plastyka''.Profesjonalna i bardzo zaangażowana kadra potrafi stanąć na wysokości zadania.Szczególne podziękowania kieruję do p.Magdy,która wspaniale przygotowała córkę do egzaminu w ciągu niespełna kilku dni.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Zborek
Termin usługi: maj 2018 

Dostałem się bez problemu, na kursie w ciekawy sposób przerobiliśmy rysunek na wszystkie sposoby, od podstaw do zajęć w plenerze. Ceny porównywalne albo niższe niż w innych miejscach. Byłem krótko w innej pracowni w Gdańsku Głównym ale niestety niczym mnie nie zachwyciła a prowadzący wydawali się mało niezainteresowani moją pracą. W Kresce super atmosfera, przede wszystkim profesjonalnie prowadzone. Dodatkowo, świetne miejsce w centrum Wrzeszcza, w środku nowocześnie ale domowo. Na prawdę, nie ma się do czego przyczepić.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0