Protokultura

adres
80-001 Gdańsk, Niterów 29B
(Teren Stoczni Gdańskiej) pokaż na mapie
telefon
690-108-148
e-mail
e...@protokultura.pl pokaż
www
www.protokultura.pl
godziny otwarcia
wt15:00 - 22:00
śr15:00 - 4:00
czw15:00 - 22:00
pt15:00 - 6:00
sob12:00 - 6:00
nd12:00 - 22:00
Godziny otwarcia bywają zmienne w zależności od charakteru organizowanego wydarzenia.

Aktualne imprezy

Napisali o nas

O nas

Imprezy, koncerty, warsztaty, jam sessions, wystawy, targi, spotkania i pokazy.. W jednym miejscu! Zapraszamy do Protokultury - Klubu Sztuki Alternatywnej.

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej to szczególne miejsce na mapie wydarzeń artystycznych Gdańska. Charakteryzuje się surowym, industrialnym klimatem, idealnie komponującym się ze scenerią Stoczni Gdańskiej, w sercu której się znajduje.

Wyróżnia się wydarzeniami muzycznymi i kulturalnymi skierowanymi do ścisłych grup odbiorców. Od selektywnie dobieranej muzyki elektronicznej po koncerty metalowe czy hip -hopowe. 
Przestrzeń klubu otwarta jest również dla twórców rękodzieła oraz dzieł sztuki. W klubie organizowane są targi, wystawy i pokazy.
W kalendarzu wydarzeń znajdują się warsztaty zarówno cykliczne jak i jednorazowe, m.in. instrumentalne czy taneczne.
Swoje miejsce w Protokulturze mogą odnaleźć również młodzi artyści zaczynający przygodę w świecie kultury alternatywnej.

Powierzchnia Protokultury zajmuje 2100 m2 i zawiera budynek klubu oraz dwie otwarte przestrzenie: Dok i Patio Protokultura. Znajduje się tu łącznie 5 scen (w tym 2 na zewnątrz), 3 bary oraz

Najnowszą i najciekawszą przestrzenią jest Patio Protokultura, która w okresie letnim jest czynna 6 dni w tygodniu, w dzień i w nocy. Na Patio znajduje się scena, bar oraz plaża z leżakami i boiskiem do siatkówki/ badmintona/ piłki nożnej. Odbywają się tu imprezy, koncerty, pokazy, spotkania i warsztaty.

Więcej informacji na naszych stronach:
www.protokultura.pl
https://www.facebook.com/PROTOKULTURA/
https://www.instagram.com/protokultura/

Serdecznie zapraszamy!

 

Galeria zdjęć

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »