Przedszkole Gedanensis

Przedszkole Gedanensis

Wybierz numer

58 320-56-74 509-385-107
p...@gedanensis.edu.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/9 - Przedszkole Gedanensis Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Przedszkole Gedanensis Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Przedszkole Gedanensis Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Przedszkole Gedanensis Gdańsk +6 1
 

O nas

DZIAŁAM - TWORZĘ - ROZUMIEM
Przedszkole Gedanensis powstało w 2010 roku i mieści się na gdańskim osiedlu Brzeźno przy ul. Dworskiej 34 w budynku przylegającym do Podstawowej Szkoły Gedanensis, działającej na rynku oświatowym już od 1992 roku.
 
Nasze Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci rozwijają postawę odkrywcy świata, zdobywają nowe umiejętności, twórczo kreują rzeczywistość oraz świetnie się bawią.
Naszym atutem jest panująca w przedszkolu rodzinna, przyjazna atmosfera, pełna wzajemnego szacunku i zrozumienia. Bardzo ważna jest dla nas współpraca z Rodzicami, bo tylko ona gwarantuje harmonijny rozwój dziecka . Budowanie niepowtarzalnej atmosfery ułatwiają też małe, 16-osobowe grupy. Kameralne zespoły pozytywnie wpływają na budowanie więzi i poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniają indywidualizację.
Nasza Placówka w ramach czesnego oprócz 3 posiłków oraz zajęć dydaktycznych, związanych z realizacją podstawy programowej, oferuje dzieciom szeroki zakres zajęć dodatkowych: zajęcia  na basenie , dwa razy w tygodniu taniec towarzyski, muzyka, judo, gimnastyka oraz piłka nożna oraz cztery razy w tygodniu język angielski.
WSZYSTKIE zajęcia są tak skonstruowane, aby dostarczać różnych form aktywności.
Nasi nauczyciele to zespół zgranych, kreatywnych i kompetentnych osób, pracujących w oparciu o metody aktywizujące. Wykorzystują w pracy dydaktyczno-wychowawczej również własne programy, dostosowane do potrzeb dzieci.
Po ukończeniu  naszego przedszkola dzieci są doskonale przygotowane do kontynuacji nauki w szkole podstawowej.                                                                                        
Dodatkowo organizujemy różne imprezy, które również przyczyniają się do odkrywania świata, ale i są ważnymi wydarzeniami w życiu dziecka: Festyn Rodzinny, Dzień Rodziny, Wieczór Opłatkowy, Warsztaty plastyczne, Warsztaty naukowe, Wyjścia do teatru, biblioteki, Wycieczki przyrodnicze, Bal karnawałowy, Dni tematyczne.
Ponadto współpracujemy ze: Strażą Miejską - Autochodzik, Postępowanie ze zwierzętami, Policją-Zajęcia o Bezpieczeństwie, Strażą Pożarną „Florian”- zajęcia warsztatowe dla dzieci, Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu – cykliczne zajęcia ze studentami, a także Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Oceny (1)

W. Sz.
Termin usługi: marzec 2022

rewelacja. super nauczycielki. rozbudowany program i wspaniała atmosfera oraz możliwość kontynuacji nauki w szkole podstawowej

Przedszkola

6.0