Najlepsza rehabilitacja Gdańsk
Ranking 2025: najlepsza rehabilitacja w Trójmieście

Ranking 2025: najlepsza rehabilitacja w Trójmieście

Ranking rehabilitantów w Trójmieście. Potrzebujesz rehabilitacji w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych rehabilitantów w Trójmieście. 24 października 2025 r. zostaną opublikowani najlepsi fachowcy w kategorii naprawa i serwis AGD w Trójmieście.
(15 opinii)

Inne z kategorii Rehabilitacja

Vitalmedclinic

Gdańsk, Myśliwska 33
Zobacz więcej

BIO-NEUROKLINIKA EEG s.c.

Gdańsk, Partyzantów 8/4
Zobacz więcej

Oceny (3)

podsumowanie " Dominują opinie pozytywne. Firma wyróżnia się wysokim profesjonalizmem, dużą wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Klienci doceniają skuteczność terapii, empatię oraz widoczną poprawę samopoczucia już po pierwszych wizytach " Na podstawie zweryfikowanych opinii czytelników.
Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2026

Przyszłam do gabinetu rehadental z przewlekłym bólem twarzy. Konsultowałam go u lekarza ogólnego, potem u neurologa, ale na końcu trafiłam do dentysty, który polecił ten gabinet. Jestem mu wdzięczna za polecenie, bo to okazało się najbardziej pomocne. Ból pochodził od stawu skroniowo-żuchwowego, który mi przeskakiwał i chrupał, ale nie powiązałam tego nigdy z bólem twarzy i głowy. Dopiero na wizycie zrozumiałam jak to wszystko działa, jak sobie radzić i już po pierwszej wizycie poczułam ulgę :) Teraz jestem na 3 wizycie i od 2 tygodni nic mnie nie boli a bolało wcześniej codziennie przez 2 miesiące. Polecam gabinet wszystkim z bólami twarzy, głowy, żuchwy i uszu :))

Rehabilitacja

6.0
Joanna
Termin usługi: wrzesień 2025

Byłam dziś u Pani Izabeli na fizjoterapii stomatologicznej. Pierwszy raz od dawna miałam do czynienia z tak profesjonalną, miłą i konkretną osobą. Fizjoterapeuta z pasją do stawów skroniowo-żuchwowych. Wie o nich bardzo dużo i chętnie dzieli się wiedzą. Dostałam polecenie od mojej stomatolog i jestem bardzo zadowolona z tego polecenia! :) Po pierwszej wizycie czuję znaczną ulgę, dostałam ćwiczenia i w końcu mogę sama bezpiecznie podziałać z moją żuchwą. Polecam!

Rehabilitacja

6.0
Karolina
Termin usługi: styczeń 2025

Wspaniały masaż kobido, pani Iza posiada dużą wiedzę i potrafi doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Wyszłam odprężona a twarz wygląda naprawdę promiennie i zdecydowanie młodziej. Bardzo polecam i na pewno skorzystam ponownie.

Rehabilitacja

5.5