RIBY.PL Wycieczki motorówkami RIB

RIBY.PL

Wybierz numer

606-262-497
k...@riby.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - RIBY.PL Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - RIBY.PL Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - RIBY.PL Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - RIBY.PL Gdynia +5 1
 

TV Filmy

261

Rejs motorówką z Gdyni na Hel

Artykuły o nas

O nas

RIBY.PL to marka, która na rynku funkcjonuje już kilkanaście lat. Tworzymy ją z pasji i poza kwestią finansową, dla naszej i waszej zabawy.
Co oferujemy?

Naszą główną domeną jest organizacja wycieczek po wodach Zatoki Gdańskiej na pokładzie motorówek RIB.

Z nami zwiedzisz trójmiejską i helską część wybrzeża. Usłyszysz fantastyczną historię o naszym regionie, poznasz ciekawe fakty o morskim transporcie i przemyśle stoczniowym. We wszystkie te ciekawe miejsca dotrzemy szybko i bez korków. Podniesiemy Tobie adrenalinę i zapewnimy odpowiedni poziom endorfiny, czyli mówiąc krótko - zrobimy wszystko, żeby każdy schodząc z naszego pokładu był szczęśliwy.

Możesz również skorzystać z naszych motorówek jako wodnego taxi i ominąć korki na Hel. Watertaxi staruje z Sopotu i Gdyni. Więcej tutaj: watertaxi.com.pl

Dla kogo?

Trafiają do nas wszyscy. Rodziny z przyjaciółmi (zwłaszcza gdy ktoś chce pokazać nasze wybrzeże gościom z Polski), firmy w ramach imprez integracyjnych, uczestnicy wieczorów kawalerski i panieńskich.

Jakie mamy trasy?

Na stronie https://wycieczki.riby.pl przedstawimy dwa warianty najdłuższych tras. Trasa zielona trwa około 2h, natomiast trasa czerwona około 2,5h.

Mamy oczywiście krótsze propozycje na 1h, czy 1,5h w czasie których zobaczyć można okolice Gdyni, Sopotu, czy Mierzei Rewskiej.

Skąd startujemy?

Z mariny w Gdyni lub w Sopocie.

Jak się rezerwuje?

Działamy na telefon, czyli wcześniej ustalamy termin i czas rezerwacji. Wynajmujemy całe łodzie, które na pokład mogą zabrać do 9 os. Oznacza to, że nie kompletujemy pasażerów. Oddajemy Tobie do dyspozycji całą motorówkę wraz ze sternikiem i to od Ciebie zależy, czy popłyniesz w pojedynkę, czy też na rejs zaprosisz dodatkowo 8 przyjaciół.

Kiedy pływamy?

W zasadzie bez ograniczeń. Dajemy sobie spokój, gdy pada deszcz, bo wtedy dla Was może nie być to najlepsze wspomnienie z rejsu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wpadaj na nasze strony:
https://www.riby.pl
https://wycieczki.riby.pl

Zadzwoń lub napisz.

Masz jeszcze wątpliwości?

Zobacz filmy na tej stronie i na naszym profilu YouTube

Na 100% zobaczymy się na wodzie :)