ROBYG - Biuro Sprzedaży Morena

ROBYG

Wybierz numer

58 333-12-12
s...@robyg.com.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 • Zdjęcie 1/12 - ROBYG Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/12 - ROBYG Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/12 - ROBYG Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/12 - ROBYG Gdańsk +9 1
 

Inwestycje

 • Sea Salt Sea Salt
  Inwestycje Gdańsk, Zaspa
  • 27 do 110.6 m2
 • Wendy Wendy
  Inwestycje Gdynia, Śródmieście
 • Vista Vista
  Inwestycje Gdańsk, Morena
  • 27 do 109 m2

Artykuły o nas

O nas

W ROBYG od ponad 22 lat zmieniamy polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Wiele lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań i tworzeniu przestrzeni życiowej pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy naszym klientom system inteligentnego domu w standardzie. W okresie 2010 – 2018 byliśmy notowani na GPW.
Od 2022 roku działamy wspólnie z Vantage Development w ramach Grupy TAG Immobilien. Łącząc nasze doświadczenia tworzymy nową jakość na rynku deweloperskim.

Oceny (7)

Darek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2023

Ogólnie polecamy - mamy doświadczenia z rynku warszawskiego, gdzie wcześniej kupowaliśmy mieszkanie i zarówno terminowość, jak i sam odebrany lokal był na dużo lepszym poziomie. Ceny standardowe, jakość b. zadowalająca - kończymy właśnie wykończenie i lada chwila się wprowadzamy do Gdańska :)

Deweloperzy

5.7
Prywatny inwestor
Termin usługi: luty 2024

Fatalna obsługa klienta - brak wiedzy odnośnie podstawowych zagadnień technicznych czy formalnych wobec oferowanej nieruchomości, wprowadzanie klienta w błąd. Prezentowane lokale ze znaczną liczbą usterek, niska jakość wykonania. Stanowczo odradzam.

Deweloperzy

1.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2023

Słabe podejście do obsługi posprzedażowej, masa usterek z których nie wszystkie chcieli poprawić, trzeba było to robić na własny koszt, oszczędzają na oknach, wstawiając dwu szybowe zamiast 3 szybowych, przedłużające się terminy odbiorów o 1 rok ponad plan, nie polecam

Deweloperzy

1.0
Nadja
Termin usługi: wrzesień 2023

Fajnie było, kiedy przeszliśmy do biura i powiedzieliśmy, że będziemy kupować duże mieszkanie i jeszcze za pomocą kredytu. Byliśmy mile widziane i zawsze w kontakcie. Ale kiedy bank odmówił w kredycie (ze względu na to, że doradca od dewelopera nie wziął pod uwagę wszystkich szczegółów, chociaż mieliśmy zdolność kredytową) to zaczęły się problemy. Minęło 2 miesięcy a nikt nie wrócił opłaty zgodnie z umową rezerwacji (mimo tego, że mają na to 30 dni!!). Nie polecam.

Deweloperzy

1.0
Natalia
Termin usługi: wrzesień 2023

Obsługa posprzedażowa na niewyobrażalnie niskim poziomie, brak koordynacji prac oraz szacunku do nabywcy. Nie pojawianie się w umówionych terminach

Deweloperzy

1.0
Grzegorz
Termin usługi: maj 2023

Nie polecam. Jak najdalej od tej firmy

Deweloperzy

1.0
klient
Termin usługi: lipiec 2022

ponad rok czasu zwodzenie klienta obietnicami-pozwolenie na budowę zaraz będzie (oferta wystawiona bez pozwol.), cena jest gwarantowana w umowie rezerw. zatem się nie zmieni- i tak co 3 m-ce przy okazji podstawiania nowego aneksu; trzeba było się dowiadywać co się dzieje po zakończeniu ważności aneksu, gdyż Robyg nie raczył klienta odpowiednio wcześniej poinformować; a jak już kontakt nastąpił to taki-robimy kolejny aneks, już zaraz pozwol. będzie, cena będzie jak w umowie - klient wierzy, skoro ma do czynienia ze znanym deweloperem; a na końcu po ponad roku, tuż przed informacją, że będzie pozwol., nie dali już kolejnego aneksu na kolejne mce ze wskazaniem ceny i warunków jej zmiany; pod koniec czerwca (wcześniej twierdzili, że po świętach w kwietniu) pojawiło się pozwol. i wtedy zaanonsowali cenę wyższą o kilkaset tysięcy tłumacząc się wzrostem cen wszystkiego; a przez ponad rok potwierdzali, że nie będzie zmiany ceny, hamując nas z innymi inwestycjami-umowa rezerwacyjna nie daje w tej firmie żadnej pewności zakupu wg warunków tam zawartych; b.ubogie rysunki lokali, obsługa i kontakt fatalne(nie polecam kontaktu z handlowcem Mariuszem S.-przekazuje niesprawdzone zdawkowe info)

Deweloperzy

1.2