Radca Prawny - Kancelaria Fortuna

Radca Prawny - Kancelaria Fortuna

Wybierz numer

58 340-47-63
s...@fortuna-krp.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
 

O nas

Świadczymy usługi w zakresie prawa gospodarczego, windykacji, prawa pracy i zamówień publicznych. Zajmujemy się m.in. kompleksową obsługą przedsiębiorstw, w tym energetycznych i zakładów opieki zdrowotnej.
Pomoc prawna dla osób fizycznych.
Radca prawny Gdańsk - Kancelaria Fortuna - Jesteśmy kancelarią prawną z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą usługi prawnicze zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Naszym filarem jest kadra, którą tworzą najlepsi fachowcy o różnorodnych specjalizacjach. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim ciągły rozwój, aby móc jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby. Chcąc zapewnić najlepszą jakość usług, współpracujemy z różnymi podmiotami gospodarczymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków. Dlatego każdą sytuację analizujemy z najwyższą starannością.
 
Obsługa prawna firm
 
Nasza kancelaria oferuje kompleksową i stałą opiekę prawną dla firm. Zajmujemy się obsługą korporacji oraz jednoosobowych firm. Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług. Udzielamy porad prawnych, opiniujemy dokumenty, pomagamy w tworzeniu podmiotów gospodarczych i przekształceniach własnościowych. Świadczymy doradztwo w zakresie prawa cywilnego, prawa energetycznego, prawa ochrony zdrowia, prawa zamówień publicznych oraz wielu innych. Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie obsługi klientów z wielu branż.
 
Prawo medyczne
 
Oferujemy obsługę prawną podmiotom, świadczącym usługi medyczne – możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasi prawnicy mieli sposobność niejednokrotnie współpracować z dziesiątkami indywidualnych praktyk, jak i większymi podmiotami. Ponadto właściciel kancelarii działa w Komisji Bioetycznej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Gdańsku oraz orzeka w ramach Wojewódzkiej Komisji ds. Zdarzeń Medycznych w Gdańsku. Znajomość prawa medycznego oraz ogromne doświadczenie w tej dziedzinie to nasze największe atuty.
 
Prawo pracy
 
Każdy pracodawca ma swoje prawa i obowiązki. Ich pełne poznanie wiązałoby się z przeanalizowaniem mnóstwa przepisów, a sam kodeks pracy stanowi tylko część tej wiedzy. Nasza kancelaria oferuje znajomość przepisów oraz doświadczenie naszych prawników, płynące z wielu lat pracy z pracodawcami prowadzącymi zarówno małe, jak i wielkie firmy. Kompleksowa pomoc w zakresie prawa pracy pozwoli Państwu w stu procentach skupić się na prowadzeniu firmy.
 
Windykacje należności
 
Nasza kancelaria prawna zajmuje się także windykacją należności na każdym etapie postępowania – dla małych podmiotów gospodarczych oraz większych organizacji. Fundamentem naszej pracy w tym zakresie jest szczegółowa analiza dokumentacji. Na tej podstawie razem z klientem opracowujemy strategię odzyskiwania należności. Nasi prawnicy z sukcesem podejmują się nie tylko spraw, gdzie kwestia należności jest bezsporna, ale także tych skomplikowanych. Ponadto pomagamy prowadzić dokumentację w taki sposób, aby w przyszłości być w pełni zabezpieczonym przed tego rodzaju sytuacjami.