Radisson Hotel & Suites

80-748 Gdańsk, Chmielna 10 Mapka

Radisson Hotel & Suites obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 600-28-88
r...@radisson.com pokaż
https://www.radissonhotels.com/pl-pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

W obiekcie znajduje się 354 pokoi, 9 nowoczesnych sal konferencyjno-bankietowych.Na terenie hotelu znajdą się trzy restauracje, lobby bar oraz kawiarnia.

Gdańsk to miejsce szczególne. Połączenie historii tej dalszej i tej bliższej na zawsze będzie stanowiło klimat i atmosferę miasta. Właśnie nad brzegiem Motławy, w samym sercu miasta powstał 4* Hotel 
Zarówno nazwa obiektu, jak i jego starogdański styl architektoniczny to kontynuowanie historii tego miejsca związanego ze spichlerzami zbożowymi, które natychmiast wywołują skojarzenia z tradycją, solidnością i bogactwem.
Współczesny świat pędzi zmuszając nas do szybkich wyborów i kompaktowych rozwiązań. Hotel to właśnie takie kompaktowe miejsce w centrum historycznego miasta Gdańska.
Koncepcja była taka, aby zbudować obiekt bardzo funkcjonalny dostarczający wszystkich możliwych rozwiązań hotelowo – konferencyjnych skierowanych zarówno do klienta biznesowego, jak i indywidualnego.
Unikatowe położenie Hotelu  zachęca zarówno Gości z Polski, jak i z zagranicy do odkrywania zakamarków i historii miasta. Gdańsk nieustannie ma do zaoferowania dużo atrakcji kulturalnych, sportowych i historycznych.
Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której będą miały miejsce zarówno fascynujące debaty biznesowe, jak i ważne rodzinne uroczystości, przestrzeni, w której zbierają się kreatywne pomysły i dobre emocje.
W obiekcie znajdują się 341 klimatyczne pokoje z dużą ilością naturalnego światła, wyposażone w stylowe meble i wygodne łóżka. W pokoju każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o wypoczynku.
Dziewięć nowoczesnych w pełni wyposażonych multimedialnie sal konferencyjno -bankietowych, które można dowolnie łączyć w jedną dużą salę kongresową o łącznej pow. ponad 720 m2 oraz przestronna powierzchnia foyer konferencyjnego sprawia, że hotel jest największym hotelem konferencyjnym w Trójmieście.
Na terenie hotelu znajdują się trzy restauracje, lobby bar oraz kawiarnia stanowiące ponad 1000 m2 przestrzeni gastronomicznej. Wnętrza restauracji zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, profesjonalny zespół kucharzy oraz autorskie dania przygotowywane ze składników najwyższej jakość to przepis na udane spotkanie biznesowe, czy tez rodzinne.
Mocną stroną Hotelu będzie strefa SPA i Wellness (otwarcie Lipiec 2019).
Basen składający się zarówno z części sportowej, jak i rekreacyjnej z biczami i strumieniami, jacuzzi, sauny, sala fitness, osiem gabinetów zabiegowych oraz klinika medycyny estetycznej to duża atrakcja zarówno dla Gości biznesowych, jak i indywidualnych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »