Re-De-Ok Renata

80-354 Gdańsk, Subisława 27C
(I piętro) Mapka
506-704-307 Renata, 798-240-702 Sklep
r...@o2.pl pokaż
www.re-de-ok.com
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
W dniu 23 -24 - 12. 2020 oraz 31- 12- 2020 zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy.

O nas

"Re-De-Ok" to firma zajmująca się projektowaniem i szyciem dekoracji okiennych, akcesoriów dla dzieci i innych elementów wyposażenia wnętrz. Sprzedajemy tkaniny na metry. Zajmujemy się naprawami krawieckimi oraz profesjonalnym prasowaniem.

Dlaczego my: Szyjemy z pasją, dekorujemy z wizją. Szanujemy Twój czas: robimy pomiary w domu klienta. "Re-De-Ok" została założona 5 lat temu. Zajmujemy się projektowaniem oraz szyciem dekoracji okiennych, doradztwem w zakresie analizy kolorystycznej i doborem tkanin. W ciągu ostatniego roku nasza oferta poszerzona została o: sprzedaż tkanin na metry, sprzedaż dodatków krawieckich oraz o usługi wybijania nap i kółek. Świadczymy usługi profesjonalnego prasowania. Tanio wyprasujemy za Ciebie!!!! Wykonujemy poprawki krawieckie.
Dlaczego powinni Państwo zaufać właśnie nam? U nas zawsze najważniejszy jest klient!
Narodziny dziecka to najważniejsza chwila w życiu rodzica. Pomożemy Ci się do niej przygotować. Posiadamy szeroką gamę pięknych, kolorowych oraz wytrzymałych tkanin dostosowanych do potrzeb najmłodszych. Doradzimy w kwestii aranżacji pokoju dziecka tak, aby był piękny, funkcjonalny i bezpieczny.
Pozdrawiamy Re -De -Ok.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »