Rędzińska & Leman Nieruchomości

81-743 Sopot, 3 Maja 53C Mapka
608-616-579, 883-550-780
b...@rlnieruchomosci.pl pokaż
www.rlnieruchomosci.pl
/redzinskaleman

O nas

Kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości. Promujemy powierzone oferty, kojarzymy strony transakcji i sprawnie przeprowadzamy klientów przez wszystkie formalności.

Rędzińska & Leman Nieruchomości - skuteczne i profesjonalne wsparcie.
Nasza firma powstała z połączenia pasji i doświadczenia w obsłudze transakcji nieruchomościami. Od kilkunastu lat aktywnie uczestniczymy w obrocie lokalami i działkami na trójmiejskim rynku wtórnym i pierwotnym. Posiadamy licencje pośredników w obrocie nieruchomościami.
Dzielimy się gruntowną wiedzą o realiach lokalnego rynku, dzięki temu pozostajemy w kontakcie ze stałymi klientami inwestującymi w nieruchomości, którzy rekomendują naszą firmę jako godną zaufania. Mniej doświadczeni klienci mogą liczyć z naszej strony na indywidualne podejście i fachową pomoc przy sprzedaży czy wynajmie. Analizujemy potrzeby naszych klientów i staramy się dopasować ofertę do ich oczekiwań, a wzajemne relacje opieramy na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
We wspólnej pracy łączymy posiadaną wiedzę, umiejętności i optymizm. Naszym priorytetem jest doprowadzenie do sfinalizowania nawet najtrudniejszych transakcji w przestrzeni komfortu dla wszystkich jej stron.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »