Rekwizytornia and Company

adres
80-246 Gdańsk, -
telefon
698-184-935, 698-184-935
e-mail
a...@rekwizytorniaandcompany.pl pokaż
www
rekwizytorniaandcompany.pl
Godziny otwarcia
pn-sob9:00 - 14:00

O nas

Wypożaczlnia rozmaitych i eklektycznych przedmiotów i dekoracji na wesela, wieczory panieńskie, śluby, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe, do scenografii sesji zdjęciowych - ślubnych, produktowych, komercyjnych, kulinarnych i edytorialnych.

Pomysł na wypożyczalnię dekoracji zawdzięczam własnym przygotowaniom do wesela kilka lat temu. W poszukiwaniu jakościowych akcesoriów ślubnych z drugiej ręki odkryłam popularne za granicą działalności typu vintage rentals. Oczarowana ich bogatymi kolekcjami przedmiotów na wynajem chciałam stworzyć coś równie wyjątkowego dla odbiorców branży ślubnej i kreatywnej w Polsce. 

Zapraszam Cię do mojego świata wyselekcjonowanych rekwizytów i artykułów dekoracyjnych. 
Z ich pomocą tworzę niezapomniane stylizacje wesel, przyjęć, eventów i sesji zdjęciowych. Wierzę, że dając im drugie życie wspieram ideę organizacji wydarzeń społecznie odpowiedzialnych, etycznych i zrównoważonych. 

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do swojego ślubu, jesteś wedding plannerem, scenarzystą, zajmujesz się fotografią kulinarną, produktową, scenografią, set designem lub brandingiem – jestem przekonana, że znajdziesz tu coś dla siebie.

W oferce między innymi:
stare walizki
antyczne puszki
wagi
skrzynki
oryginalne ramki
miedziane elementy dekoracyjne
unikatowe wazony i dzbanki
tekstylia/serwety/bieżniki/serwetki
chorągiewki
tablice kredowe
drogowskazy
girlandy świetlne/ żarówkowe 
klimatyczne oświetlenie
vintage przedmioty
maszyny do pisana
dekoracyjne butle, butelki i buteleczki
ozdobne patery, etażerki
piękne sztućce do sesji zdjęciowej
vintage szczypce, łyżki i łopatki do tortów
pergole na ślub w plenerze 
akcesoria do foodstyling i foodphorography (fotografii kulinarnej) 

Oprócz wypożyczalni niepowtarzalnych przedmiotów oferujemy usługi stylizacyjne.  

Podejmujemy się organizacji przyjęć tematycznych, wesel, wieczór panieńskich, baby shower, uroczystości rodzinnych, stoisk z lemoniadą, candy barów i szwedzkich stołów.

Stylizujemy sesje zdjęciowe - poślubne, dziecięce i marketingowe, w tym jedzenia (tzw. food styling photography) . 

Na specjalne zamówienie tworzymy również wszelkiego rodzaju tablice - tablice kredowe, pisane na szkle, akrylu, drewnie oraz wielkoformatowe wydruki na materiale. 
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Dekoracje ślubne

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Magiczna atmosfera w moim stylu

Rekwizytornia sprawiła, że nasze wesele było jeszcze piękniejsze niż takie o którym marzyliśmy. Ania od samego początku byla w 10000% zaangażowana w nasze wydarzenie, pomogła nam z ustaleniem koncepcji (i tysiącem innych spraw), doradziła jeśli chodzi o papeterię i florystykę. Co najważniejsze, dekoracje oddawały naszą osobowość i zainteresowania. Ponadto, dzięki recyclingu, upcyclingu i diy, dekoracje nie nadszarpnęły naszego weselnego budżetu a ich jakość była niesamowicie wysoka! Jako PM która organizowała przyjęcie z zagranicy, Ania niesamowicie mi pomogła, nawet do tego stopnia, że pomogła nam przewieźć częśc dekoracji ze Szwecji! Ania uwielbia wyzwania i dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W dniu wesela mogłam się czuć spokojnie. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni dekoracjami i atmosferą jakie one stworzyły. Jakbym tylko mogła to zatrzymałabym dla siebie jej tablice kredowe

 • Kinga
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2018

Wideo