Reset

r...@resetpoint.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Reset Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Reset Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Reset Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Reset Gdynia 1
 

O nas

reset
art & design point
ustawiamy wnętrza na nowo od 2011!
Reset to autorski sklep z dizajnem, galeria, miejsce spotkań i sąsiedzkiej integracji. Znajdziecie tu wyjątkowe przedmioty codziennego użytku – do domu, na prezent, dla dzieci. W ofercie są m.in. plakaty, ceramika, świece sojowe, kreatywne zabawki, grafiki niszowych artystów, książki i bardzo szeroki wybór świetnie zaprojektowanych pamiątek z Trójmiasta oraz poświęconych regionowi publikacji. 
Stawiamy na unikatowość, bliskie są nam idee odpowiedzialnego handlu, od początku działalności (2011) propagujemy recykling i ochronę środowiska, większość rzeczy w naszym sklepie powstaje w limitowanych seriach. Współpracujemy głównie z niszowymi, polskimi producentami, wydawnictwami i projektantami, ale znajdziecie tu też czasem ciekawe marki ze świata. 

Reset to również pracownia renowacji mebli. Te, którymi urządziliśmy sklep, odnowiliśmy sami lub pochodzą z odzysku. Można u nas zamówić nietuzinkowe tkaniny tapicerskie, kupić zrewitalizowane krzesło z lat 60, zamówić usługę i poradę dekoratorską. Zapraszamy także do naszej mikro czytelni starych czasopism.