Restauracja 5. piętro

Restauracja 5. piętro

Wybierz numer

58 717-87-00 519-073-773
i...@hoteldlugitarg.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 12:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - Restauracja 5. piętro Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/9 - Restauracja 5. piętro Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/9 - Restauracja 5. piętro Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/9 - Restauracja 5. piętro Gdańsk +6 1

TV Filmy

16

Restauracja 5. Piętro

Artykuły o nas

O nas

Restauracja 5. piętro to nowe miejsce na kulinarnej mapie Trójmiasta. Kuchnia oparta na sezonowych i świeżych składnikach, bogata karta win, live cooking oraz przede wszystkim wspaniały widok z 5 piętra na Gdańską Starówkę - właśnie to nas wyróżnia!
Od samego rana oferujemy śniadania w formie świeżego bufetu, którego wizytówką są przygotowywane na indywidualne zamówienie - gofry, naleśniki, omlety i inne dania na ciepło. To niepowtarzalna okazja żeby Szef Kuchni we własnej osobie przygotował Twoje ulubione danie, zgodnie ze wskazówkami jakie mu przekażesz! Śniadanie to zaledwie początek kulinarnej przygody, jaką oferuje nasza restauracja.

W dalszej części dnia zachęcamy do krótkiego wypoczynku przy aromatycznej kawie, słodkim deserze, czy przepysznym lunchu, no i przede wszystkim w towarzystwie zachwycającego widoku na Gdańskie zabytki, rozpościerającym się z okien restauracji.

Gdańsk żyje równie aktywnie w nocy jak i w dzień, a my żyjemy razem z nim! Wieczorem w restauracji 5. piętro panują proste zasady - jest wyśmienite jedzenie, jest szeroka karta win, jest wszystko na najwyższym...5 poziomie! Nie sposób wymienić co jest popisowym daniem restauracji, ponieważ nasza kuchnia zmienia się jak pory toku. Stale poszukujemy prostych połączeń świeżych składników.

Opowiedzieć o Restauracji 5. piętro bez opowiedzenia o winie, to jak nic nie opowiedzieć. Jesteśmy dumni ze współpracy z doświadczonymi sommelierami, którzy dbają o świadomy wybór trunków, do naszej szerokiej karty win. W Restauracji 5. piętro wino można zamówić zarówno do stolika, jak i zakupić w butelce i zabrać do domu, ze specjalnym 30% rabatem.

Czy można dodać coś jeszcze? Można bardzo wiele, ale nic nie zastąpi sprawdzenia na własnym podniebieniu...