Restauracja Grand Cru

80-882 Gdańsk, Rycerska 11-12 Mapka
58 772-73-03  fax:  58 772-73-01
r...@qhotels.pl pokaż
www.qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum/restauracja/rest...
Godziny otwarcia
codziennie14:00 - 21:00
Codziennie w godzinach 7:00 do 11:00 serwujemy śniadania w postaci bogatego bufetu. Kuchnia czynna jest do 22:00. Imprezy specjalne dostosowywane na życzenie.
 

rodzaj kuchni:   Polska
udogodnienia:   połówki porcji dla dzieci, krzesełka dla niemowląt, kredki, malowanki, wjazd z wózkiem bez problemu, śniadania

Napisali o nas

O nas

W klimatycznej piwniczce Q Hotel Grand Cru Gdańsk znajduje się elegancka Restauracja Grand Cru, która przyciąga Gości wykwintnymi potrawami przygotowywanymi według autorskich receptur oraz bogatą ofertą win z najróżniejszych zakątków świata.

Szef Kuchni Tomasz Król z dużą starannością dobiera składniki do swoich potraw, by zadowolić podniebienie każdego, nawet najbardziej wymagającego smakosza. W Karcie Głównej można znaleźć więc wykwintne dania rybne, dania mięsne, ale także burgera czy sałatkę cezar w wyjątkowej oprawie. Stałą ofertę uzupełniają okresowe menu sezonowe tworzone są w oparciu o aktualne trendy kulinarne.

Wyjątkowych klimat wnętrz Restauracji Grand Cru sprawia, że jest ona wręcz stworzona do organizacji przyjęć weselnych, które są naszą specjalnością. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby w ceglanych ścianach piwniczki hotelu zorganizować także inne przyjęcia okolicznościowe, nawet dla 100 osób.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »