Sklep Retro Drobiazgi Zielone Koty

adres
80-112 Gdańsk, Jacka Malczewskiego 118A
telefon
58 300-02-02
e-mail
s...@zielonekoty.pl pokaż
www
www.zielonekoty.pl
Godziny otwarcia
pn11:00 - 18:00
wt11:00 - 18:30
śr11:00 - 18:00
czw11:00 - 18:30
pt11:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00
w soboty w sklepie często odbywają się warsztaty, wtedy zakupy stacjonarne są mniej komfortowe (najlepiej sprawdzic grafik)

Napisali o nas

O nas

Sklep z materiałami hobbystycznymi, szkolenia, warsztaty, kursy decoupage i scrapbooking Ciekawe zajęcia, duży wybór materiałów. Opisy warstatów www.retrodrobiazgi.com -oraz- www.facebook.com/RetroDrobiazgi. Także warsztaty integracyjne dla firm.

Zapraszamy do sklepu ZieloneKoty.pl (stacjonarnego i internetowego) z materiałami do scrapbookingu i decoupage - można znaleźć w nim materiały do ręcznego tworzenia kartek okolicznościowych, albumów, samodzielnego  ozdabiania pudełek i innych przedmiotów. Na miejscu prezentujemy wiele inspiracji oraz oferujemy fachową pomoc w zakupach.

Zapraszamy też do Pracowni Retro Drobiazgi na warsztaty związane z tymi technikami.
Zajęcia w Pracowni są prowadzone w luźnej, kameralnej atmosferze - przy kawie, maksymalnie dla 8 osób. Nie bez powodu nazywamy je "warsztatami", a nie "kursami" czy "szkoleniami" - gdyż ich celem nie jest przekazywanie samej wiedzy ani  mechaniczny instruktaż. Nasza wspólna praca nie polega na kopiowaniu przedstawionego przedmiotu, zachęcam raczej do szukania własnej kompozycji, stylu, koloru. Chcemy, aby były one zaczątkiem odnalezienia własnej drogi, kolejnym stopniem rozwoju. Mamy też nadzieję, że czas spędzony w Pracowni będzie dla Was przede wszystkim dobrą zabawą, oddechem od dnia codziennego, najlepszą terapią - bo właśnie tym jest dla mnie moja twórczość i pragniemy, aby tym samym stała się dla Was. 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »