Ring Club & Restaurant

adres
81-345 Gdynia, al. Jana Pawła II 2
(Skwer Kościuszki)
telefon
512-600-904
e-mail
b...@ring-club.pl pokaż
www
www.ring-club.pl
instagram
/ring
Godziny otwarcia
Klub, dyskoteka
pt-sob20:00 - 3:00
Restauracja
pn-czw13:00 - 20:00
pt-sob13:00 - 3:00
nd13:00 - 20:00

Napisali o nas

O nas

Klub w weekendy wieczorami, w dzień - restauracja w centrum Gdyni, na Skwerze Kościuszki, w budynku Róży Wiatrów. Miejsce, gdzie możesz wypić dobrego drinka czy pobawić się na parkiecie. Dobry klimat, widok na morze, zimne drinki: )

Restauracja Ring w centrum miasta na Skwerze Kościuszki. Szczególne miejsce przyjazne dzieciom - wyświetlamy bajki, jest specjalny plac zabaw oraz dziecięce menu. 
Robimy pizzę ze świeżych składników, podajemy ręcznie robione pierogi. Oczywiście e menu mamy również smaczną rybę.

RESTAURACJA przyjazna dzieciom, dużo miejsca specjalnie dla dzieci - do zabaw, rysowania.
Nawet gdy pada - dzieci u nas się nie nudzą! Wyświetlamy bajki!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

3.0

w kategorii

Kluby, dyskoteki

 • obsługa:
  1
   
 • klimat i wystrój:
  4
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
3.0
 

impreza okolicznościowa 50+ dla 17 osób

Jedzenie z oferty za 98pln - bardzo smaczne! Alkohol w przystępnej cenie! Musiałam sie upominać o obsługę, np. o wymianę talerzy. Przy zamawianiu imprezy zapytałam, czy DJ bedzie miał utwory dla pokolenia 50+; managerka POTWIERDZIŁA. W czerwcową noc oprócz naszej siedemnastki zajęte były tylko 2 stoliki, i to tylko chwilowo. DJ grał TYLKO muzykę clubową; puścił blok 15-min z przebojami Boney M. Do sprzętu podchodził raz na godzinę, a pozostały czas spędzał na tarasie ze swoją partnerką. Ok. 23 zadzwoniłam na telefon kontaktowy klubu, ale manager zapierał się, że nie zna jasnowłosej managerki, która przyjmowała moje zamówienie i usiłował mi wmówić, że nikt nie mógł się zobowiązać, by grać utwory taneczne dla 50+, traktował mnie dość nieuprzejmie, mimo iż tylko mu zwróciłam uwagę, że należało DJ uprzedzić o rodzaju klienteli, i że zabrakło komunikacji. Tej nocy dzięki nam klub zarobił pieniądze i to duże, bo do oferty doszło sporo dodatkowego alkoholu. Z rozmowy z DJ wynikało, ze po północy manager/właściciel się zreflektował i nakazał DJ zagrać coś dla nas; i nagle DJ cudownie znalazł repertuar na około pół godziny. NIE POLECAM, chyba że warunki zostaną ustalone PISEMNIE.

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »