Roll4all - nauka jazdy na rolkach, wypożyczalnia rolek i wrotek

Roll4all

Wybierz numer

535-003-363
r...@roll4all.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/15 - Roll4all Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Roll4all Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Roll4all Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Roll4all Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

Pierwsze urodziny szkółki rolkowej Roll4All 215

Pierwsze urodziny szkółki rolkowej Roll4All

O nas

Nauka jazdy na: rolkach, wrotkach i deskorolce.
Zajęcia indywidualne i grupowe, dla dzieci i dla dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzone na terenie całego Trójmiasta.
Roll4all powstało w 2015 roku, na początku zajęcia prowadził tylko jeden instruktor - Przemek.
Dziś Roll4all to cała grupa instruktorów, którzy uczą nie tylko podstaw jazdy ale również prowadzą zajęcia bardzo wyspecjalizowane jak freestyle slalom czy freeskate i aggressive.

W naszej szkółce każdy chętny do jazdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi uczestnicy naszych zajęć to przedszkolaki, a najstarsi rolkarze to 70cio latkowie, z którymi pracujemy na zajęciach indywidualnych.

Chętnie pomożemy postawić pierwsze kroki, nauczymy podstaw, przekażemy wszelkie umiejętności żeby móc samodzielnie i bezpiecznie jeździć na rolkach. A jeśli złapiesz „zajawkę” to pod okiem naszych instruktorów możesz dalej rozwijać swoje rolkowe umiejętności na sprofilowanych zajęciach. W czasie zajęć możesz bezpłatnie skorzystać ze sprzętu z naszej wypożyczalni!

Ze szkółką Roll4all niemal każdy rolkarz w Trójmieście miał styczność nawet nie koniecznie wiedząc o tym – a to dlatego, że pomagamy organizować szereg znanych rolkowych wydarzeń takich jak :
nocne przejazdy Nightskating Pomorze i Wyroluj Raka, Rolkowisko na Ergo Arenie, sobotnie warsztaty na Stadionie Energa.
Zapraszamy znanych zawodników do prowadzenia warsztatów w Gdańsku, na nasze zaproszenie przyjechali m.in. mistrz świata freestyle slalom Paupe Bosch, czołowe zawodniczki światowe Ewelina Czapla i Justyna Czapla, mistrz Polski freestyle slalom Tomek Wieczorek,  v-ce mistrz świata w slidach Aleksey Martsenyuk, team rider Rollerblade Danny Aldridge, czołowy zawodnik światowy jazdy wyczynowej Piotrek Combrzyński i wielu innych.

oferta naszych zajęć grupowych:
podstawy jazdy dla dzieci i dorosłych
zajęcia dla przedszkolaków
freestyle slalom
jazda miejska i freeride
aggressive i poruszanie się po skateparku
jazda szybka i długodystansowa 
nauka jazdy na deskorolce
nauka jazdy na wrotkach
 
sekcje sportowe z wyjazdami na zawody

Od 2017 roku prowadzimy również sklep rolkarski Bladeville Gdańsk - gdzie pomagamy w doborze sprzętu i akcesoriów, a także serwisujemy rolki i prowadzimy wypożyczalnię ( www.facebook.com/bladeville.gdansk/ )

Od 2018 roku prowadzimy jedyny na Pomorzu kryty skatepark „Skate Arena” który mieści się na Stadionie Polsat Plus Arena – to tu właśnie mieści się nasz sklep i tu prowadzimy część naszych zajęć. ( www.facebook.com/SkateArenaGdansk/ )