Szkoła Podstawowa nr 67 im. Obrońców Poczty Polskiej

Szkoła Podstawowa nr 67

Wybierz numer

58 301-27-45
s...@SP67.edu.gdansk.pl pokaż
 

Artykuły o nas

 • Ta szkoła z morskimi tradycjami kształci już ponad pół wieku
  Trójmiejskie szkoły świętują swoje jubileusze. Gdańska Szkoła Podstawowa nr 67 na Żabim Kruku ma za sobą ponad pół wieku edukacji uczniów - morska szkoła z charakterem skończyła właśnie 60 lat.
  6 czerwca 2023 (15 opinii)
 • Nowy ranking szkół podstawowych 2022 w Trójmieście
  Jaką szkołę wybrać dla dziecka? Jakie są kryteria przyjęć? Wybór szkoły podstawowej, gdzie dziecko może spędzić osiem najbliższych lat swojej edukacji, jest ważny dla dzieci, a przede wszystkim dla ich rodziców. To ważna i trudna decyzja, dlatego stworzyliśmy ranking szkół podstawowych w Trójmieście, który może ułatwić jej podjęcie. Na podstawie wyników egzaminów ósmoklasisty z ostatnich dwóch lat wyłoniliśmy te podstawówki, w których uczniowie wypadli najlepiej.
  12 kwietnia 2022 (149 opinii)
 • Rekrutacja do klas I w Trójmieście. Kiedy i jak zapisać dziecko?
  Już od poniedziałku, 1 marca, w Sopocie i Gdańsku rozpocznie się rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych, z kolei w Gdyni ruszy ona dopiero 29 marca. Gdzie i jak zgłosić dziecko? Jakie są kryteria przyjęć? Szczególnie wybór szkoły podstawowej, gdzie dziecko może spędzić osiem najbliższych lat swojej edukacji, jest ważny dla maluchów, a przede wszystkim ich rodziców.
  26 lutego 2021 (36 opinii)