Czasowo zamknięte

STUDIO761 Pracownia Krawiectwa Miarowego

81-838 Sopot, al. Niepodległości 761
(Drzwi frontowe) Mapka
731-006-480
i...@studio761.pl pokaż
www.studio761.pl
zamów online
/Studio761
/studio761
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Ze względu na okres inwentaryzacji końcoworocznej oraz zaplanowane zmiany organizacyjne STUDIO761 jest zamknięte dla nowych klientów do odwołania.
Czasowo zamknięte

Napisali o nas

O nas

Jedyna pracownia odzieży GOTS w Polsce. Najwyższa jakość rzemiosła. Luksusowe i organiczne tkaniny.

STUDIO761
Studio powstało w 2017 roku jako inicjatywa przyjaciół z artystyczną duszą. Jest to miejsce spotkań, pracy i rozwoju. Mieszkamy w różnych krajach, mamy odmienne doświadczenia i spojrzenie na świat oraz sztukę. Ta różnorodność wpływa na naszą pracę, kreatywność i efekty.
Chcemy wspierać Państwa w kreowaniu własnego stylu, zarówno w ubiorze, jak i w przestrzeni, w której żyjecie, czy pracujecie na co dzień. Stawiamy na oryginalne rozwiązania i indywidualne, twórcze podejście. Dlatego nasze studio jest miejscem w którym spotkacie Państwo artystów z różnych dziedzin: mody, aranżacji i wyposażenia wnętrz, fotografii, malarstwa.
Jesteśmy odpowiedzialni za swoje działania. Dbamy, by nasza praca nie miała negatywnego wpływu na środowisko i otoczenie. Wspieramy inicjatywy zrównoważonego rozwoju.
 
SZTUKA TWORZENIA
W naszych działaniach kierujemy się zrozumieniem drugiego człowieka i jego potrzeb. Staramy się aby postawione przed nami wyzwanie spotkało się z rozwiązaniem, którego oczekuje klient, a nam dało powód do dumy. Dążymy do tego, aby każdy zamówiony w naszym studiu produkt, reprezentował najwyższą jakość.
Dbamy o transparentność naszych działań. Staramy się udzielać pełnych informacji o naszych produktach. Począwszy od projektu, poprzez wybór materiałów, po proces produkcji stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Cenimy tradycyjne rzemiosło. Nowoczesne maszyny i współczesna technologia wspierają nas w działaniach. Naszym priorytetem jest aby cały proces tworzenia miał miejsce na terenie Polski. Współpracujemy z lokalnymi wytwórcami.

Najczęściej zadawane pytania

Czy można wykonać w STUDIO poprawy krawieckie?
Tak, ale takie usługi dostępne są tylko i wyłącznie dla posiadaczy karty STUDIO.
Czy Pracownia STUDIO wykonuje usługi szycia dla firm?
Tak, jak najbardziej podejmujemy się tego rodzaju zleceń. Przyjmujemy produkty do szyciu już od 1 sztuki. Prosimy o kontakt pod adresem email: eximia@studio761.pl i podanie jak największej ilości szczegółów dotyczących zapytania.
Czy Pracownia STUDIO wykonuje usługi szycia miarowego?
Tak, ale tylko dla posiadaczy złotej karty klubowej STUDIO.
Czym jest program klubowiczów STUDIO?
To klub zrzeszający klientów i partnerów STUDIO. Posiadacz karty ma prawo do różnych zniżek na usługi i produkty firmy oraz udziału w zamkniętych wydarzeniach. Posiadaczom złotej karty klubowej przysługuje również dostęp do Concierge STUDIO761 i wielu luksusowych usług.
Jak zdobyć kartę klubową STUDIO?
Klubowicze są każdorazowo zapraszani do udziału w programie klubu STUDIO. Nie ma możliwości samodzielnej rejestracji.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »