Czasowo zamknięte

STUDIO761 Pracownia Krawiectwa Miarowego

81-853 Sopot, al. Niepodległości 696
(3 Piętro) Mapka
731-006-480
i...@studio761.pl pokaż
www.studio761.pl
zamów online
/Studio761
/studio761
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 18:00
Czasowo zamknięte

Napisali o nas

O nas

Najwyższa jakość rzemiosła. Luksusowe i organiczne tkaniny.

STUDIO761
Studio powstało w 2017 roku jako inicjatywa przyjaciół z artystyczną duszą. Jest to miejsce spotkań, pracy i rozwoju. Mieszkamy w różnych krajach, mamy odmienne doświadczenia i spojrzenie na świat oraz sztukę. Ta różnorodność wpływa na naszą pracę, kreatywność i efekty.
Chcemy wspierać Państwa w kreowaniu własnego stylu, zarówno w ubiorze, jak i w przestrzeni, w której żyjecie, czy pracujecie na co dzień. Stawiamy na oryginalne rozwiązania i indywidualne, twórcze podejście. Dlatego nasze studio jest miejscem w którym spotkacie Państwo artystów z różnych dziedzin: mody, aranżacji i wyposażenia wnętrz, fotografii, malarstwa.
Jesteśmy odpowiedzialni za swoje działania. Dbamy, by nasza praca nie miała negatywnego wpływu na środowisko i otoczenie. Wspieramy inicjatywy zrównoważonego rozwoju.
 
SZTUKA TWORZENIA
W naszych działaniach kierujemy się zrozumieniem drugiego człowieka i jego potrzeb. Staramy się aby postawione przed nami wyzwanie spotkało się z rozwiązaniem, którego oczekuje klient, a nam dało powód do dumy. Dążymy do tego, aby każdy zamówiony w naszym studiu produkt, reprezentował najwyższą jakość.
Dbamy o transparentność naszych działań. Staramy się udzielać pełnych informacji o naszych produktach. Począwszy od projektu, poprzez wybór materiałów, po proces produkcji stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Cenimy tradycyjne rzemiosło. Nowoczesne maszyny i współczesna technologia wspierają nas w działaniach. Naszym priorytetem jest aby cały proces tworzenia miał miejsce na terenie Polski. Współpracujemy z lokalnymi wytwórcami.

Najczęściej zadawane pytania

Czy można wykonać w STUDIO poprawy krawieckie?
Tak. Wycena takich usług jest każdorazowo indywidualna na podstawie ilości pracy do wykonania.
Czy Pracownia STUDIO wykonuje usługi szycia dla firm?
Tak, jak najbardziej podejmujemy się tego rodzaju zleceń. Przyjmujemy produkty do szyciu już od 1 sztuki. Prosimy o kontakt pod adresem email: eximia@studio761.pl i podanie jak największej ilości szczegółów dotyczących zapytania.
Czy Pracownia STUDIO wykonuje usługi szycia miarowego?
Tak. Prosimy o sprawdzenie informacji na stronie internetowej: www.studio761.pl/pracownia
Ile kosztuje usługa...?
Poglądowy cennik jest dostępny na stronie internetowej: www.studio761.pl/pracownia. Cennik dotyczy bazowych modeli i nie zawiera kosztu tkaniny. Przysługują indywidualne zniżki dla stałych klientów = klubowiczów.
Czy można dostarczyć własny materiał?
Tak, ale decyzję o szyciu z powierzonego materiału podejmuje przypisana do zlecenia krawcowa. Tkaniny musi być wystarczająco dużo i musi być odpowiedniej jakości. O tym ile tkaniny jest potrzebne decyduje rodzaj ubrania i wymiary klienta. STUDIO761 nie bierze odpowiedzialności i nie gwarantuje jakości produktu z powierzonego materiału.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »