Saicon Sp. z o.o

i...@saiconautomation.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Saicon Straszyn 4
  • Zdjęcie 2/6 - Saicon Straszyn 3
  • Zdjęcie 3/6 - Saicon Straszyn 2
  • Zdjęcie 4/6 - Saicon Straszyn +3 1
 

Artykuły o nas

O nas

SAICON Sp. z o.o. od ponad 11 lat zdobywa zaufanie klientów z całego świata poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji oraz procesów logistycznych i magazynowych.

Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie automatyki, skoncentrowanym na dostarczaniu najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Zajmujemy się wszystkimi aspektami integracji systemów sterowania, od analizy projektu i opracowania rozwiązania konstrukcyjnego systemu sterowania, po jego uruchomienie i długoterminowe wsparcie.

Skutecznie zarządzamy projektami. Stosujemy połączenie tradycyjnego modelu zarządzania projektami z metodami typu Agile. Dzięki temu możemy być elastyczni przy realizacji kluczowych elementów projektu i dostarczać klientom rozwiązania, które przekraczają oczekiwany poziom.

Koncentrując się na dostarczaniu całościowych rozwiązań inżynierskich, wiemy jak:

- zwiększyć wydajność produkcji i rentowność fabryki,
- usprawnić i poprawić wewnętrzne procesy logistyczne,
- zautomatyzować systemy sterowania transportem materiałów,
- zautomatyzować maszyny przemysłowe,
- zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy.

Wysoko cenimy kulturę partnerskiej współpracy i obsługi klienta. Realizując projekty z najwyższym zaangażowaniem poświęcamy się pracy i współpracy z naszymi klientami.

SAICON to zróżnicowany, międzynarodowy zespół, pracujący w centrali firmy w Straszynie oraz oddziale firmy w USA, który w działaniach skupia się na zapewnieniu najwyższej jakości połączonej z konkretnymi rezultatami liczonymi w oszczędności czasu, wzroście sprawności realizowanych procesów oraz generowaniu zysków dla Klientów.

Nasza postawa wynika ze zobowiązań, które podejmujemy wobec naszych partnerów na początku naszej drogi - dostarczania optymalnych rozwiązań na czas, przy otwartej i szczerej komunikacji oraz wzajemnym zaufaniu.

Działając w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu SAICON skupia się na dostrzeganiu i przekształcaniu pojawiających się zmian w innowacje. Wprowadzenie na rynek rozwiązań zgodnych z koncepcją Przemysłu 4.0 wspiera naszych klientów w efektywnej realizacji digitalizacji procesów.

Utworzenie nowego Centrum Badawczo Rozwojowego innowacyjnych rozwiązań automatyki dla potrzeb Przemysłu 4.0, którego otwarcie planowane jest w 2023 roku, jest kolejnym krokiem na drodze do zapewnienia naszym klientom szerokiego portfolio produktów i usług wspierających ich rozwój.

Kluczem do sukcesu firmy jest podejście do klienta, oparte na partnerskiej współpracy. Realizacja projektów z najwyższym zaangażowaniem pozwala  wykraczać poza oczekiwania klienta, ponieważ automatyka jest pasją firmy SAICON - Automation that excites!

Zapraszamy do kontaktu z nami: 58 728-08-84 / 58 728-08-81 lub sales@saiconautomation.com.