Savchenko Gallery

adres
80-755 Gdańsk, Szafarnia 11
(w budynku Apartamentowo-hotelowoho kompleksu Waterlane)
telefon
58 731-43-91, 737-794-711
e-mail
i...@savchenko.gallery pokaż
www
savchenko.gallery
instagram
skype
sawa7611
Godziny otwarcia
wt-sob14:00 - 20:00
otwarte w inne godziny po zapytanyu telefonicznym
  • imprezy
  • zdjęcia
  • Plan widowni

Aktualne imprezy

O nas

Autorska Galeria Sztuki to nowootwarte miejsce na kulturalnej mapie Gdańska. Galeria powstała, aby promować i rozwijać sztukę współczesną we wszystkich jej formach. Przestrzeń naszej galerii jest miejscem, w którym idea sztuki jes

Autorska Galeria Sztuki «Savchenko Gallery» to nowootwarte miejsce na kulturalnej mapie Gdańska. Galeria powstała, aby promować i rozwijać sztukę współczesną we wszystkich jej formach. Przestrzeń naszej galerii jest miejscem, w którym idea sztuki jest głównym czynnikiem kształtującym i tworzącym człowieka w najlepszym wydani. Pomysłodawcą i twórcą tego nowego projektu kulturalnego jest Serhiy Savchenko. Artysta wizualny, twórca malarstwa, grafiki, photografii, video ta animacji .
W galerii znajdą się prace i artyści z całej Europy i świata.
Kolor, kompozycja, napięcie tematyczne pracy oraz  jego umiejscowienie w układzie współrzędnych procesów sztuki  determinują nasz światopogląd i kierunki. Sztuka jest źródłem i miejscem dla tych, którzy czują i rozumieją bycie jako niezaprzeczalną wartość. Galeria Savchenko ma na celu stać się nie tylko galerią komercyjną, ale także centrum rozwijania wartości związanych z wolnym rozwojem i ulepszaniem treści kulturowych.
Możemy zobaczyć i kupić oryginalne dzieła sztuki między innymi: malarstwo figuratywne i abstrakcyjne, różne rodzaje grafiki, druk, szkło, rzeźbę, ceramikę, wideo i animację.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »