Czasowo zamknięte 

Savchenko Gallery

80-755 Gdańsk, Szafarnia 11
(w budynku Apartamentowo-hotelowoho kompleksu Waterlane) Mapka
58 731-43-91, 737-794-711
i...@savchenko.gallery pokaż
savchenko.gallery
sklep internetowy
/savchenkogallery
sawa7611
Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Działalność online
Savchenko Gallery informuje o najnowszych pracach artystów, galerii na swojej stronie internetowej w Facebuku, Google i Instagramie. Wszystkie prace możliwe do zakupienia i wysłanie kurierem do klienta do domu.
internet sklep Savchenko Gallery

Napisali o nas

O nas

Autorska Galeria Sztuki Savchenko Gallery została założona w sierpniu 2019 r. Powstała, aby promować i rozwijać sztukę współczesną we wszystkich jej formach.


Autorska Galeria Sztuki Savchenko Gallery została założona w sierpniu 2019 r. Siedziba galerii znajduje się w Gdańsku przy ulicy Szafarnia w nowoczesnym budynku w Śródmieściu, w bezpośrednim sąsiedztwie Głównego Miasta. Savchenko Gallery powstała, aby promować i rozwijać sztukę współczesną we wszystkich jej formach. Przestrzeń naszej galerii jest miejscem, w którym idea sztuki jest głównym czynnikiem kształtującym i tworzącym człowieka w najlepszym wydaniu.
Pomysłodawcą i twórcą tego nowego projektu kulturalnego jest Serhiy Savchenko. Artysta wizualny, twórca malarstwa, grafiki, fotografii, video, a także animacji. Kolor, kompozycja, napięcie tematyczne pracy oraz ich umiejscowienie w układzie współrzędnych procesów sztuki determinują nasz światopogląd i kierunki. Sztuka jest źródłem i miejscem dla tych, którzy czują i rozumieją bycie jako niezaprzeczalną wartość.
Savchenko Gallery to nie tylko galeria komercyjna, lecz także centrum rozwijania wartości związanych z wolnym rozwojem i ulepszaniem treści kulturowych. Savchenko Gallery prezentuje sztukę nie tylko polskich artystów, autorów z Gdańska i Warszawy, ale także artystów z Ukrainy, Niemiec, Słowenii. Jesteśmy przekonani, że bogactwo kultury we współczesnym świecie zależy od szerokiej, bezpośredniej komunikacji, otwartości i ciągłej wymiany kultur z różnych środowisk, narodów i krajów. Chociaż nasi autorzy należą do różnych grup wiekowych, łączy ich wysokie wykształcenie artystyczne, profesjonalizm, bogate doświadczenie w projektach osobistych, grupowych i międzynarodowych oraz ogromny potencjał.
Nasi artyści: Eduard Belsky, Łukasz Butowski, Olesya Dzurayewa, Ustym Fedko, Erik Mai, Wojciech Kołacz (Otecki),  Yuriy Kowal, Andriy Petrowski, Serhiy Savchenko, Vasyl Savchenko, Mychaylo Skobalo, Denys Struk, Ivan Twerdun, Karolina Zaborska, Sławomir Witkowski. Nasz zespół pracowników to profesjonalni i doświadczeni specjaliści w dziedzinie sztuki współczesnej i biznesu artystycznego. Z przyjemnością pomożemy w przypadku wszelkich pytań związanych z dziełami sztuki, doradzimy, jak wybrać prace do swojej kolekcji, domu lub biura.
Zapraszamy do obejrzenia lub kupienia oryginalnego dzieła sztuki, między innymi: malarstwa figuratywnego i abstrakcyjnego, różnego rodzaju grafik, druku, szkła, rzeźby, ceramiki, video i animacji.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Galerie

 • klimat i wystrój:
  6
   
 • lokalizacja:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Marianna P - opinia

beautiful cozy artistic place with exelent localization and great collection of contemporary and modern art

 • Marianna P
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo