SchoolOut Szkoła Języka Angielskiego

SchoolOut

Wybierz numer

794-077-700
k...@schoolout.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
 

O nas

SchoolOut oferuje indywidualne lekcje angielskiego, również w formie on-line. Zapraszamy na zajęcia przygotowujące do egzaminów szkolnych, certyfikatów językowych oraz wiele innych. Więcej informacji znajdą Państwo na www.schoolout.pl.

Oceny (30)

Kkkk
Termin usługi: kwiecień 2014 

Na te szkole natrafilam przypadkiem. Moim celem była nauka od podstaw, bo wyjeżdżam za granicę do pracy. Bardzo mzile się zaskoczylam, obsługa 1 klasa. Lektor rewelacja. Zajęcia odbywają sie u mnie w domu. Cwiczymy głównie komunikację, idzie mi coraz lepiej. Przyjazna atmosfera, profesjonalizm i cierpliwość. W końcu nie łatwo nauczyć kogoś, kto jeszcze parę tyg temu nie umiał się nawet przedstawić. Bede polecać znajomym, ceny tez są Okey.

Kursy i szkolenia

6.0
Ola
Termin usługi: 2013/2014 

Mogę przyznać, że wreszcie nauczyłam się angielskiego i nawet sprawia mi to przyjemność. Fajny, profesjonalny i przede wszystkim cierpliwy (co w moim przypadku ważne:P) nauczyciel z pasją. Dla mnie super!

Szkoły językowe

5.8
Ola
Termin usługi: 05.01.2014 

Chciałam podzielić się swoją opinią, ponieważ pan Marcin to świetny nauczyciel. Zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze przez co łatwiej przelamuje się bariere, sam pan Marcin bardzo miły i pomysłowyprzez co nauka nie jest nudna:) Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy, dzisiaj pewnie byłabym prezydentem :D

Szkoły językowe

5.8
Marian
Termin usługi: 1.02.2014 

Niedawno zacząłem naukę i jestem bardzo zadowolony! Pan Marcin jest świetnym nauczycielem, dogadujemy się bez problemów! Polecam

Szkoły językowe

5.8
Natalia
Termin usługi: 2013 

To szkoła, dla tych, którzy mają swój własny pomysł na to czego i jak chcą się uczyć. Na zajęciach pełna swoboda wypowiedzi. Lektor zachęca do rozmowy, nie poprawia na każdym kroku, przez co uczeń nabiera pewności siebie w mówieniu po angielsku. Przez kilka lat nauki, nie nauczyłam się tyle, co przez parę miesięcy tutaj!

Szkoły językowe

5.5
Iza
Termin usługi: 01-11-2013 

Polecam każdemu, kto chce przede wszystkim nabyć umiejętność swobodnego komunikowania się. Urozmaicone zajęcia, które nie kojarzą się z nudnym wkuwaniem i typowo szkolnym podejściem do nauki. To Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe - czy ma to być język biznesu, czy jest Ci on potrzebny, bo czeka Cię wyjazd za granicę, czy po to, aby zdać certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje. Doświadczona kadra idealnie dostosowuje program do potrzeb każdego, a sama nauka jest przyjemna i efektywna.

Szkoły językowe

6.0
Jac
Termin usługi: 2013 

Niesamowite podejście do ucznia, spokój i opanowanie a przy tym profesjonalne nauczanie. Polecam wszystkim bardzo gorąco:)

Szkoły językowe

6.0
Krzysztof
Termin usługi: wrzesień 2013 

Uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z nauki. Ciekawe i urozmaicone zajęcia, swobodna atmosfera, praktyczne materiały i indywidualne podejście do ucznia. Pełen profesjonalizm i nacisk na mówienie. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce przełamać barierę językową i nabrać pewności siebie w mówieniu.

Szkoły językowe

5.2
Gosia
Termin usługi: 23.11.2013 

Młoda kadra :) spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Program nauki języka dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nowa jakość na rynku szkół językowych. Polecam bardzo!

Szkoły językowe

6.0
M
Termin usługi: 09.11.2012 

Od dawna chciałam zacząć się uczyć angielskiego, nigdy nie mogłam się do tego pożądnie przyłożyć a i nauczyciele których spotykałam na swojej drodze nie byli zbyt pomocni. Do czasu aż trafiłam do schoolout. Idywidualne podejście do klienta które zawsze będę zachwalać! Nauka wchodzi łatwo, postępy przychodzą szybko. Pełen profesjonalizm:)

Szkoły językowe

5.0