Secret Lashes - szkolenia,kursy,akcesoria, przedłużanie rzęs

Secret Lashes

Wybierz numer

798-385-385
k...@secretlashes.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Secret Lashes Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Secret Lashes Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Secret Lashes Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Secret Lashes Gdynia +5 1
 

O nas

Secret Lashes to wyłączny dystrybutor oraz instytucja szkoleniowa z zakresu przedłużania rzęs oraz rekonstrukcji i odbudowy brwi. Szkolenia z przedłużania rzęs, metody objętościowe, rekonstrukcja i stylizacja brwi.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma Secret Lashes przygotowała dla Państwa unikalną, niepowtarzalną ofertę zarówno produktową jak również szkoleń.

Naszą misją jest wspieranie Stylistek rzęs w codziennej pracy przez tworzenie najwyższej jakości produktów niezbędnych do wykonania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które oferujemy były wytwarzane z najlepszych komponentów, co ma istotny wpływ na komfort pracy, a także zadowolenie Klientek. 

Secret Lashes to rzęsy, które pokochały gwiazdy i produkty, które kochają Stylistki. 
Firma Secret Lashes działa na rynku produktów kosmetycznych już od 2007 roku. W tym samym roku do oferty trafiły również pierwsze pakiety szkoleń. Doświadczenie, wiedza i obserwacje płynące z lat pracy z rzęsami znalazły odzwierciedlenie w precyzji i staranności z jaką dzielimy się z Wami w naszych produktach, nieustannie je udoskonalając i dbając o każdy szczegół.