Sedrak Danielyan Agencja Nieruchomości

Sedrak Danielyan

Wybierz numer

513-556-717
b...@sedraknieruchomosci.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 

O nas

Sedrak Nieruchomości – Twój osobisty ekspert od nieruchomości.

Jestem agentem pecjalizującym się w kompleksowym pośrednictwie w obrocie nieruchomościami przez ponad 10 lat. Moje doświadczenie pozwoliło mi zdobyć solidną reputację jako rzetelny i profesjonalny pośrednik, kładący nacisk na indywidualne podejście do potrzeb klientów oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Czym się wyróżniam:

Osobiste zaangażowanie: Jako jedyny agent w biurze, mogę zapewnić Ci osobiste zaangażowanie i dedykowaną uwagę. Moje podejście opiera się na głębokim zrozumieniu Twoich potrzeb i celów.

Doświadczenie i ekspertyza: Posiadam dogłębną wiedzę na temat lokalnego i globalnego rynku nieruchomości. To umożliwia mi świadczenie usług na najwyższym poziomie, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji.

Jakość nad ilością: Skupiam się na zapewnieniu wysokiej jakości obsługi, co jest możliwe dzięki mojemu osobistemu zaangażowaniu w każdą transakcję.

Moje usługi obejmują:

Pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych i inwestycyjnych.
Indywidualne podejście dostosowane do Twoich potrzeb.
Profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu transakcyjnego.

Sedrak Nieruchomości to gwarancja profesjonalizmu, zaangażowania oraz skuteczności w realizacji Twoich celów związanych z nieruchomościami. Jeśli poszukujesz eksperta, który zrozumie Twoje potrzeby i pomoże osiągnąć cele, to  jest właściwym wyborem.