Selfie Zone

81-717 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 7/9
(Sklep znajduje się tuż za rogiem Krzywego Domku w Sopocie) Mapka
691-488-222
s...@gmail.com pokaż
selfiezone.pl
zamów online
Godziny otwarcia
codziennie11:00 - 19:00

Napisali o nas

  • Czapka na lato! Oryginalny dodatek z charakterem
    Czapka na lato! Oryginalny dodatek z charakterem artykuł sponsorowany 13 lipca 2018 (20 opinii) Zastanawiasz się, jak ożywić swoją codzienną stylizację, która jednocześnie wyrazi twój indywidualny styl? Marka Selfie Zone to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią bawić...

O nas

Marka Selfie Zone tworzy niepowtarzalny kolorowy klimat, którego filarem są trzy podstawowe cechy: radość, pasja i zabawa. To właśnie te cechy pozwoliły stworzyć tak wyjątkowe produkty, które już podbiły serca wielu ich Klientów.

Marka Selfie Zone to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią bawić się modą, poszukują nowych stylizacji i nie boją się kolorowych i oryginalnych rozwiązań. To nowa, sopocka marka odzieżowa produkująca oryginalne czapki, opaski, torby, a także wyjątkowe ubrania. Asortyment marki Selfie Zone wykonywane jest ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Produkty dedykowane są wszystkich tym, którzy chcą się wyróżniać i wyjątkowo wyglądać.
Firmowy sklep Selfie Zone znajdziecie przy ul. Jana Jerzego Haffnera 7/9 w Sopocie. Zakupy internetowe można również dokonywać na stronie internetowej: www.selfiezone.pl. Kolorowe czapki i inne produkty można również wypatrywać w okresie wakacyjnym w innych nadmorskich kurortach, a więcej informacji szukajcie na fanpage na Instagramie i Facebooku. 
Ubierz się w kolory z marką Selfie Zone!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo