Sensei Centrum Przygody

Żuławka 83-041, Myśliwska 1A (k/Pruszcza Gd.)

Sensei

Wybierz numer

880-530-132
b...@sensei.gda.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
  • Zdjęcie 1/28 - Sensei Żuławka 4
  • Zdjęcie 2/28 - Sensei Żuławka 3
  • Zdjęcie 3/28 - Sensei Żuławka 2
  • Zdjęcie 4/28 - Sensei Żuławka +25 1

TV Filmy

KLUB MILITARNY SENSEI Centrum Przygody
107

KLUB MILITARNY SENSEI Centrum Przygody

Artykuły o nas

O nas

Stawiamy na aktywną rekreację i rozrywkę, integrację, zdrowe współzawodnictwo i dobrą zabawę w sympatycznej atmosferze. Piszemy własne scenariusze - organizowane przez nas wydarzenia i imprezy są zapamiętywane na bardzo długo.


Większość atrakcji przygotujemy w naszej bazie w Żuławce (20 km od Gdańska) - bliskość natury, malownicza okolica otoczona lasem, chata traperska z kominkiem, miejsce ogniskowe, łąką z możliwością noclegu w namiocie. Wyjazdy grupowe organizujemy również w innych ośrodkach: na Kaszubach, Kociewiu, a nawet w górach.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego. Nasz zespół to trenerzy, instruktorzy, animatorzy, pedagodzy, aktorzy, ratownicy WOPR. Jesteśmy sprawdzonym partnerem na rynku aktywnej rozrywki.

Sprawdź nasze social-media i inne przydatne linki: 
Zawsze możesz polubić i obserwować nasze profile – aby niczego nie przegapić!
Fanpage Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Mapy Google - nawigacja

Ofertę zobaczysz na naszej stronie internetowej, zamówienia dokonasz z użyciem wygodnego formularza lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo

Kreatywne podejście do aktywnej rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Dla: szkół i przedszkoli - wycieczki i zielone szkoły 1-5 dni; firm - imprezy integracyjne, szkolenia (na zamówienie), wynajem terenu; osób indywidualnych - obozy, półkolonie, urodziny, gry paintball.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zarezerwować miejsce?
Wejdź na naszą stronę internetową www.sensei.gda.pl, przejdź do interesującej Cię zakładki, na dole strony znajduje się formularz do rezerwacji lub zadania pytania.