SEOMAMUT - Pozycjonowanie stron www, Strony internetowe

83-330 Żukowo, Pałacowa 22
(Małkowo)
514-987-348
b...@seomamut.pl pokaż
https://seomamut.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 19:00
sob9:00 - 17:00

O nas

Jako firma zajmujemy się pozycjonowaniem stron internatowych, tworzeniem stron www, marketingiem szeptanym, kompleksowy marketing internetowy. Nasz zespół, składa się wyłącznie ze specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, w marketingu internetowym.

SEOMAMUT.PL to agencja marketingowa z okolic Trójmiasta, która oferuje swoim klientom indywidualne podejście do każdego projektu. Szyjemy ofertę na miarę potrzeb i grubości portfela klienta. U nas rzeczy NIEMOŻLIWE robimy od ręki. Na CUDA trzeba chwilę poczekać :)

Oferujemy następujące usługi:
* Pozycjonowanie stron internetowych
* Tworzenie stron WWW
* Kompleksowy marketing internetowy – na usługę składają się działania:
- pozycjonowanie strony www na wybrane słowa kluczowe
- dodanie przedsiębiorstwa do internetowych katalogów firm cenionych przez Google
- stworzenie indywidualnego zaplecza według potrzeb klienta
- marketing szeptany
- pozyskiwanie odnośników z Social Media
- dbanie o dobry wizerunek marki w sieci
* Marketing szeptany
* Katalogowanie
* Obsługa Social Media

Firma SEOMAMUT została stworzona przez doświadczonych specjalistów z około 10-letnim doświadczeniem w branży SEO/SEM. Jako Agencja Marketingowa na rynku trójmiejskim istniejemy od 2016 roku. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy dziś liczą zyski dzięki inwestycji w nasze usługi. Podchodzimy do każdego klienta w bardzo indywidualny sposób, opracowując na początku współpracy plan działania dostosowany do potrzeb i portfela odbiorcy. Celem naszych działań marketingowych jest zadowolenie klienta poprzez zwiększanie zainteresowania potencjalnych klientów jego usługami. Współpracujemy z firmami z całej Polski, jednakże największą rzeszę naszych klientów tworzą firmy z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i jego okolic np. Kaszuby .

Dzięki nam, kilka przedsiębiorstw bardzo efektywnie zaistniało na rynku polskim. Dołącz do czołówki firm we własnej branży dzięki współpracy z SEOMAMUT!
 
 
Chcesz aby Twoja firma dostała pozytywnego kopa dzięki skutecznym działaniom marketingowym? Skontaktuj się z nami, a postaramy się przedstawić Ci przejrzystą ofertę marketingu internetowego. Korzystając z naszej usługi, GWARANTUJEMY wzrostu odwiedzin Twojej strony. Dzięki naszej technice działań marketingowych jest to wręcz nieuniknione.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Projektowanie stron www

 • kreatywność:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Marta Jakimczuk - opinia

Serdecznie polecam zlecenie tworzenia strony firmie Seomamut. Współpraca była profesjonalna, miła i bezproblemowa. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu nasze wspópracy.

 • Marta Jakimczuk
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
opinia

6.0

w kategorii

Pozycjonowanie stron www

 • oferta:
  6
   
 • skuteczność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Pełen Profesjonalizm

Współpracuję z firmą SEOMAMUT od prawie roku, cena za usługi nie jest najniższa, ale zapewniali mnie, że będzie to usługa na poziomie. Stwierdziłem, że może warto spróbować, i z perspektywy czasu przyznaję z ręką na sercu, że było warto zaufać tej firmie. Bardzo doceniam to, że w firmie SEOMAMUT jest możliwość spotkania się osobistego z właścicielem firmy Panem Mariuszem, i omówienia zasad współpracy, oraz plany marketingowego.(czgo nie ma w dużych agencjach marketingowych) Ogólnie sprzedaż w moim sklepie internetowym stopniowo z miesiąca na miesiąc rośnie, mam nadzieję że jeszcze długo się taki wynik utrzyma.

 • Darek Sklep Muzyczny