Agencja Marketingu Internetowego SEOMAMUT

Żukowo 83-330, Pałacowa 22 (Małkowo)

Agencja Marketingu Internetowego SEOMAMUT

Wybierz numer

514-987-348
b...@seomamut.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Agencja Marketingu Internetowego SEOMAMUT Żukowo 4
  • Zdjęcie 2/3 - Agencja Marketingu Internetowego SEOMAMUT Żukowo 3
  • Zdjęcie 3/3 - Agencja Marketingu Internetowego SEOMAMUT Żukowo 2

O nas

Jako firma zajmujemy się pozycjonowaniem stron internatowych, tworzeniem stron www, marketingiem szeptanym, kompleksowy marketing internetowy. Nasz zespół, składa się wyłącznie ze specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, w marketingu internetowym.
SEOMAMUT.PL to agencja marketingu internetowego z okolic Trójmiasta, która oferuje swoim klientom indywidualne podejście do każdego projektu. Szyjemy ofertę na miarę potrzeb i grubości portfela klienta. U nas rzeczy NIEMOŻLIWE robimy od ręki. Na CUDA trzeba chwilę poczekać :)

Oferujemy następujące usługi:
* Tworzenie stron WWW
* Pozycjonowanie stron internetowych
* Kompleksowy marketing internetowy – na usługę składają się działania:
- pozycjonowanie strony www na wybrane słowa kluczowe
- dodanie przedsiębiorstwa do internetowych katalogów firm cenionych przez Google
- stworzenie indywidualnego zaplecza według potrzeb klienta
- marketing szeptany
- pozyskiwanie odnośników z Social Media
- dbanie o dobry wizerunek marki w sieci
* Marketing szeptany
* Katalogowanie
* Obsługa Social Media

Firma SEOMAMUT została stworzona przez doświadczonych specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży SEO/SEM. Jako Agencja Marketingu Internetowego na rynku trójmiejskim istniejemy od 2016 roku. Przez ten czas zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy dziś liczą zyski dzięki inwestycji w nasze usługi. Podchodzimy do każdego klienta w bardzo indywidualny sposób, opracowując na początku współpracy plan działania dostosowany do potrzeb i portfela odbiorcy. Celem naszych działań marketingowych jest zadowolenie klienta poprzez zwiększanie zainteresowania potencjalnych klientów jego usługami. Współpracujemy z firmami z całej Polski, jednakże największą rzeszę naszych klientów tworzą firmy z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) i jego okolic np. Kaszuby (Kartuzy, Kościerzyna, Lębork).

Dzięki nam, kilka przedsiębiorstw bardzo efektywnie zaistniało na rynku polskim. Dołącz do czołówki firm we własnej branży dzięki współpracy z SEOMAMUT!
 
Chcesz aby Twoja firma dostała pozytywnego kopa dzięki skutecznym działaniom marketingowym? Skontaktuj się z nami, a postaramy się przedstawić Ci przejrzystą ofertę marketingu internetowego. Korzystając z naszej usługi, GWARANTUJEMY wzrostu odwiedzin Twojej strony. Dzięki naszej technice działań marketingowych jest to wręcz nieuniknione.