Servos - naprawa okien i drzwi z PCV i ALU

80-180 Gdańsk, al. Staropolska 32 (Kowale) Mapka
735-377-685
b...@servos.pl pokaż
www.servos.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 19:00
sob9:00 - 16:00

O nas

Głównym kierunkiem naszej działalności jest pełna obsługa serwisowa, regulacja, naprawa stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i ALU.

Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Państwa okna i drzwi stały się funkcjonalne, a przede wszystkim – bezpieczne i bezawaryjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług i towarów związanych z użytkowaniem jak również konserwacją stolarki okiennej i drzwiowej.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zepsute / źle działające okno trzeba wymienić ?
Zdecydowaną większość usterek okien można usunąć bez konieczności wymiany okna na nowe.
Mam pęknietą szybę w oknie PCV , co robić ?
W oknach PCV lub w oknach aluminiowych , wymiana szyby jest prosta i nie wymaga demontażu całego skrzydła. Zadzwoń do Nas, nasz serwisant przyjedzie do Ciebie, zmierzy uszkodzoną szybę, po 7 dniach * nowa szyba będzie już w Twoim oknie.
Woda skrapla się na szybach, co robić?
Skraplanie się wody na szybach okiennych jest powodowane kilkoma czynnikami. Jednym z nich jest problem z wentylacją w pomieszczeniu. Rozwiązaniem tego problemu może być montaż nawiewników okiennych. Poprawiają one wymianę powietrza w pomieszczeniu obniżając jednocześnie występowanie efektu skraplania się wody na szybach. Zadzwoń i zamów usługę montażu nawiewników ! Odpowiemy na każde Twoje pytanie !
Szyba w oknie jest zamglona i nie można jej dokładnie umyć. O co chodzi?
Kiedy szyby okienne zaczynają wyglądać nieestetycznie, są zamglone i nie można pozbyć się tego zjawiska przez ich dokładne umycie, to znak że pakiet szybowy się rozszczelnił i gaz który znajduje się pomiędzy szybami już się ulotnił. Jedynym rozwiązaniem jest wymiana takiego pakietu szybowego na nowy. Zrobimy to dla Ciebie szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu
Mam problem z ciężko pracującą klamką w oknie. Co zrobić ?
Ciężko obracająca się klamka w oknie to znak że Twoje okno wymaga serwisu. Przyczyną takiego stanu może być uszkodzenie okucia, brak konserwacji lub konieczność wyregulowania całego skrzydła. Zadzwoń do Nas ! Zrobimy To dla Ciebie szybko i profesjonalnie !
Klamka kręci się do okoła i nie można otworzyc okna. Co zrobić ?
Najprawdopodobniej doszło do uszkodzenia zasuwnicy okiennej ( mechanizmu, który odpowiada za otwieranie i zamykanie okna). Nie martw się ! Jesteśmy w stanie naprawić to " od ręki". Zadzwoń i umów się na serwis ! Tego samego dnia będziesz Cieszył się ponownie działającym oknem !
Moje okno jest nieszczelne. Czy mogę coś z ty zrobić?
Nieszczelne okna to najczęstsza przyczyna serwisów w Polskich domach. Nasz serwisant wyreguluje Twoje okna a jeśli to konieczne wymieniu również uszczelki , po to byś znów mógł / mogła cieszyć się ciepłem w swoim domu. Zadzwoń i zamów serwis!

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Usługi remontowe i budowlane

 • oferta:
  6
   
 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Asia - opinia

Szybki termin realizacji. Profesjonalne podejście do naprawy

 • Asia
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »