Sescom S.A.

znajduje się w CH Manhattan

Sescom S.A.

Wybierz numer

58 761-29-60
i...@sescom.eu pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Sescom S.A. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Sescom S.A. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Sescom S.A. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Sescom S.A. Gdańsk +2 1
 

TV Filmy

38

W 2 minuty opowiadamy czym się zajmujemy

O nas

Sescom to spółka technologiczna, działająca głównie w obszarze usług Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także potrzebach związanych ze zrównoważonym rozwojem.
Sescom od 2008 roku świadczy kompleksowe usługi dla sieci handlowych. Zapewnia utrzymanie techniczne,  optymalizację procesów operacyjnych i pomocniczych oraz efektywność energetyczną z wykorzystaniem zeroemisyjnych źródeł energii. Łączy bezpieczeństwo i standardy jakościowe  z indywidualnie projektowanymi rozwiązaniami. W ostatnim roku zrealizowała zlecenia dla ponad 350 klientów z 25 krajów Europy. Spółka Sescom S.A. od 2013 roku notowana jest na  GPW w  Warszawie.

Na nowo definiujemy pojęcie Facility Management.

Łączymy bezpieczeństwo i standardy jakościowe z indywidualnie projektowanymi rozwiązaniami. Wykorzystujemy naszą wiedzę techniczną i kompetencje zarządcze do wdrażania nowych technologii na rynku retail. Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom. Patrzymy w przyszłość, nie zapominając o rozwiązywaniu bieżących problemów.