Sikora Wnętrza Architektura

Sikora Wnętrza Architektura

Wybierz numer

606-209-034
s...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/29 - Sikora Wnętrza Architektura Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/29 - Sikora Wnętrza Architektura Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/29 - Sikora Wnętrza Architektura Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/29 - Sikora Wnętrza Architektura Gdańsk +26 1

TV Filmy

15

Prezentacja pracowni

Artykuły o nas

O nas

Projektujemy wnętrza i architekturę - kluczowy jest indywidualny styl i jakość. Zrealizowaliśmy ponad 200 obiektów w kraju oraz poza jego granicami. Realizujemy wnętrza pod klucz. Pracownię prowadzi Jan Sikora - profesor ASP w Gdańsku.
Nasza pracownia to miejsce spotkań. Spotykamy się by razem z Wami tworzyć nowe miejsca. Sztuka na ścianach kontrastuje z nowoczesnym betonem - to połączenie określa nasz styl. Na posadzce z szlifowanego betonu stoi nasz wysłużony przyjaciel - sprowadzony z Indii tuk-tuk. Jest też ponad stuletni stół stolarski - to nasza kuchnia. Projektujemy i pracujemy słuchając jazzu i jedząc popcorn.

Projektujemy i realizujemy wnętrza oraz obiekty - to nasza pasja od wielu lat. Niezależnie czy jest to rewitalizacja dworca jak np. Stacja Kultura w Rumi, dom prywatny, restauracja, mieszkanie, sklep czy butik.

Charakteryzuje nas pozytywne i konstruktywne podejście do projektowania, doświadczenie zdobyte w Polsce oraz w Szwecji, odwaga oraz zespół projektantów i fachowców na który składa się kilkanaście osób.

Prowadzimy stałą współpracę z ekipami budowlanymi, zakładami stolarskimi, dostawcami oraz specjalistami, dbając o każdy detal realizowanej przestrzeni.
Otrzymanie najważniejszych nagród projektowych w Polsce - m.in. Nagrody Architektonicznej Polityki, 2. Bryły Roku czy Nagrody za Najlepsze Wnętrze Prywatne Trójmiasta 2014, pozwoliło nam aktywnie zaangażować się w przemianę przestrzeni publicznej w Polsce.

Założycielem pracowni jest Jan Sikora - dyplomowany architekt wnętrz i profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, członek SARP - Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Wywiad o projektowaniu z Jankiem Sikorą:
HTTPS://MAGAZIF.COM/LUDZIE/O-FILOZOFII-PROJEKTOWANIA-I-DRODZE-NA-SZCZYT-WYWIAD-Z-JANKIEM-SIKORA/

Opinie (1)

lIWIA
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021

Świetna pracownia. Profesjonalna - reprezentująca stylem i poziomem zachodnich sąsiadów.

w kategorii

Biura projektowe

5.5
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  5
 • kreatywność:
  6
 • terminowość:
  5
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6