Sikora Wnętrza Architektura

80-156 Gdańsk, marsz. Ferdynanda Focha 2
(Biuro od ulicy, bezpłatny parking przed biurem, przy centrum) Mapka
606-209-034
s...@gmail.com pokaż
www.sikorawnetrza.com
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 17:00
W związku z napiętym kalendarzem, zapraszamy na umówione wcześniej spotkania.

Napisali o nas

O nas

Projektujemy wnętrza i architekturę. Projekty są zainspirowane potrzebami inwestora i indywidualne. Wnętrza szyte na miarę potrzeb - www.sikorawnetrza.com
Pracownię prowadzi dr hab. Jan Sikora - wykładowca Akademii Sztuk Pieknych w Gańsku.

Nasza pracownia to miejsce spotkań. Spotykamy się by razem z Wami tworzyć nowe miejsca. Sztuka na ścianach kontrastuje z nowoczesnym betonem - to połączenie określa nasz styl. Na posadzce z szlifowanego betonu stoi nasz wysłużony przyjaciel - sprowadzony z Indii tuk-tuk. Jest też ponad stuletni stół stolarski - to nasza kuchnia. Projektujemy i pracujemy słuchając jazzu i jedząc popcorn.

Projektujemy i realizujemy wnętrza oraz obiekty - to nasza pasja od wielu lat. Niezależnie czy jest to rewitalizacja dworca jak np. Stacja Kultura w Rumi, dom prywatny, restauracja, mieszkanie, sklep czy butik.

Charakteryzuje nas pozytywne i konstruktywne podejście do projektowania, doświadczenie zdobyte w Polsce oraz w Szwecji, odwaga oraz zespół projektantów i fachowców na który składa się kilkanaście osób.

Prowadzimy stałą współpracę z ekipami budowlanymi, zakładami stolarskimi, dostawcami oraz specjalistami, dbając o każdy detal realizowanej przestrzeni.
Otrzymanie najważniejszych nagród projektowych w Polsce - m.in. Nagrody Architektonicznej Polityki, 2. Bryły Roku czy Nagrody za Najlepsze Wnętrze Prywatne Trójmiasta 2014, pozwoliło nam aktywnie zaangażować się w przemianę przestrzeni publicznej w Polsce.

Założycielem pracowni jest dr hab. Jan Sikora - dyplomowany architekt wnętrz i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, członek SARP - Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Wywiad o projektowaniu z Jankiem Sikorą:
HTTPS://MAGAZIF.COM/LUDZIE/O-FILOZOFII-PROJEKTOWANIA-I-DRODZE-NA-SZCZYT-WYWIAD-Z-JANKIEM-SIKORA/

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo