Simex Sp. z o.o. - Automatyka Przemysłowa

Simex

Wybierz numer

58 762-07-77
i...@simex.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Simex Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Simex Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Simex Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Simex Gdańsk +3 1
 

TV Filmy

 MultiCon wersja polska z napisami
58

MultiCon wersja polska z napisami

O nas

Producent urządzeń automatyki przemysłowej i elektronicznej aparatury pomiarowej: rejestratory danych, liczniki, mierniki cyfrowe (wskaźniki, regulatory) do pomiaru: temperatury, ciśnienia, wilgotności, poziomu, masy i innych wielkości fizycznych.
Firma SIMEX to uznany polski producent urządzeń automatyki przemysłowej i elektronicznej aparatury pomiarowej, z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Produkujemy m.in.: rejestratory danych, elektroniczne liczniki impulsów, mierniki cyfrowe (wskaźniki, regulatory) do pomiaru: temperatury, ciśnienia, wilgotności, poziomu, masy i innych wielkości. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, między innymi energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej oraz gospodarce wodno-ściekowej. Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów ważenia m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego.
Rezultaty naszej pracy ocenione zostały bardzo wysoko i w efekcie zostaliśmy przedstawicielem (często wyłącznym na terenie Polski) wielu firm zagranicznych, takich jak: Vishay Group, Trumeter, BaumerIVO, BD Sensors. Liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami na światowym i krajowym rynku automatyki pozwalają nam oferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach.
Opierając się na naszym doświadczeniu oferujemy także usługi związane z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych:
- kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej: urządzenia produkcji własnej oraz renomowanych firm krajowych i zagranicznych,
- projektowanie systemów automatyki: od prostych pomiarów jednopunktowych po integrację złożonych systemów sterowniczych,
- programowanie i wdrażanie systemów sterowania nadrzędnego z wizualizacją komputerową,
- montaż i uruchamianie aparatury,
- szkolenie obsługi,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
- doradztwo techniczne.
Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normą jakości ISO 9001:2015, oraz posiadają certyfikat CE. Miło nam poinformować również, iż firma SIMEX otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej.
Nasze urządzenia mogą Państwo kupić w atrakcyjnych cenach, bezpośrednio w prowadzonych przez nas sklepach internetowych: liczniki4u.pl, regulatory4u.pl, rejestratory4u.pl, czujniki4u.pl, enkodery4u.pl.