slimpack.pl - catering dietetyczny

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni
Wejherowo 84-200, Fenikowskiego 21L3

slimpack.pl

Wybierz numer

530-055-550
b...@slimpack.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Działalność on-line Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Artykuły o nas

O nas

Niezwykle wygodny i dopasowany do potrzeb catering pudełkowy z dostawą do domu lub pracy w Trójmieście i okolicach. Sprawdź nasz catering dietetyczny! Zamów dietę w naszym sklepie!
Jesteśmy połączeniem pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Naszym głównym celem jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych podopiecznych. Nad tworzeniem posiłków czuwa grupa doświadczonych kucharzy, dietetyków i trenerów personalnych, którzy z pasją i oddaniem tworzą posiłki dopasowywane indywidualnie w zależności od rodzaju diety czy zapotrzebowania kalorycznego. Kolejnym ważnym aspektem, którym się zajmujemy to aktywność fizyczna, poprzez którą można zapobiegać chorobom cywilizacyjnym XXI takim jak: otyłość, schorzenia układu krążenia, cukrzyca czy osteoporoza, z którymi boryka się coraz więcej ludzi w Polsce. Według najnowszych badań problem otyłości i nadwagi w Polsce dotyczy średnio nawet co drugiej osoby. Innym istotnym problemem jest zbyt szybkie tempo życia – zwłaszcza w dużych miastach, co prowadzi do problemów z regularnym jedzeniem posiłków.

Oceny (34)

Daniel
Termin usługi: grudzień 2022

Po kilku doświadczeniach z różnymi firmami cateringowymi oraz licznych próbach podejmowania i wdrożenia diet odchudzających zdecydowałem się na skorzystanie z Slimpack i. Po pierwszym miesiącu jestem bardzo zadowolony, jedzenie zawsze świeże, bardzo smaczne, urozmaicone. Wszystko na czas. Nie zdarzyło się żeby coś mi nie smakowało. Świetne przekąski energetyczne. Osobiście dla wszystkich aktywnych fizycznie polecam dietę sportową

Catering dietetyczny

6.0
Rzepak
Termin usługi: wrzesień 2022

Cena adekwatna do jakości, chociaż można znaleźć taniej to ja nie będę już więcej szukał . Świeże, na czas i solidne porcje .

Catering dietetyczny

6.0
Zofia
Termin usługi: sierpień 2022

Po namowach mojej córki zdecydowałam się na dietę i schudłam 8kg w dwa miesiące i nie odczułam nawet głodu. Zrobiłam sobie teraz przerwę ale po wakacjach wznowię jedzenie pyszne

Catering dietetyczny

6.0
Marius
Termin usługi: listopad 2021

jedzenie smaczne i swieże jak nie chcialem słodkich potraw to ich nie bylo

Catering dietetyczny

6.0
Karola
Termin usługi: grudzień 2019

Jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość usług, różnorodne posiłki, smaczne :) zależało mi na wartościowych posiłkach, a brak czasu uniemożliwił mi ich przygotowywanie, jak najbardziej polecam!

Catering dietetyczny

6.0
jolable
Termin usługi: październik 2019

Jedzenie smaczne, zdrowe i urozmaicone. Cena przystępna a dostawy terminowe. Świetna obsługa. I najważniejsze.....są efekty! Przyjaciółka po 3 miesiącach ładnie wyszczuplała. U mnie po 5 dniach 2 kg mniej. Aż się dziwię, że jem i chudnę. Polecam!

Catering dietetyczny

6.0
Piotr
Termin usługi: luty 2019

Przepyszne i urozmaicone posiłki. Wygodne w transporice pudełka. Idealnie zbilansowana całodzienna porcja zdrowego jedzenia. Dla mnie to układ idealny!

Catering dietetyczny

6.0
Mariusz
Termin usługi: sierpień 2018

Wielkie brawa dla szefa kuchni oraz osób zaangażowanych w przygotowywanie posiłków. Smaczne, świeże, pięknie podane. Dostawa zawsze na czas, zero pomyłek, polecam!

Catering dietetyczny

6.0
Krystian
Termin usługi: kwiecień 2018

Korzystamy z żoną z usług firmy od kilku miesięcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, oprócz zaoszczędzonego czasu, super efekty! Posiłki smaczne, dostosowane do preferencji danej osoby, znaczny spadek wagi, ale przede wszystkim zdrowo i z głową. Jak najbardziej polecamy!

Catering dietetyczny

6.0
Karolina Kowalska
Termin usługi: wrzesień 2018

Korzystałam z usług wielu firm cateringowych, jednak nigdzie nie było tak zróżnicowanych posiłków. Posiłki smaczne, widać ze firma pracuje na produktach wysokiej jakości. Polecam!

Catering dietetyczny

6.0
J
Termin usługi: październik 2018

Pyszne i zawsze świeże, polecam

Catering dietetyczny

6.0
Damian
Termin usługi: styczeń 2018

tak to własnie powinno wyglądać! Ważone porcje i smaczne, SPORTPACK!

Catering dietetyczny

5.6
ania
Termin usługi: wrzesień 2017

A kiedyś myślałam, że zdrowe = niesmaczne ;) Fajnie, że jest taka różnorodność i ma się okazję popróbować nowych smaków i ciekawych połączeń. Plus za bezproblemowość.

Catering dietetyczny

5.8
Damian Kokoszko
Termin usługi: wrzesień 2017

Wszystko ok! Jedzienie szmaczne i urozmaicone!! Polecam z czytym sumieniem!!

Catering dietetyczny

6.0