Słówskładanie Urszula Poszumska

Słówskładanie

Wybierz numer

500-025-336
u...@slowskladanie.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/2 - Słówskładanie Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Słówskładanie Gdynia 3
 

O nas

Słówskładanie to firma świadcząca usługi copywritingu, tłumaczeń, dziennikarskie, social media oraz szkoleń z copywritingu założona przez Urszulę Poszumską, freelancerkę, dziennikarkę, copywriterkę, tłumaczkę.
Składam dobrze słowa. A także uczę innych, jak to robić ;)

Biorę worek z literkami. Rozrzucam je w głowie. Wybieram te potrzebne, składam je w słowa. Słowa w zdania. Zdania w teksty. Teksty, które niosą wiedzę, promują, sprzedają produkt, zachęcają, doradzają, przedstawiają. Treści kreatywne i unikalne, które potem idą w świat i żyją własnym życiem. Są interpretowane przez czytelników. Zyskują sens, drugie dno, inne oblicze. Pracują na Twój sukces.

Chcesz wyrazić swoje myśli? Ubrać je w słowa? Wypromować swoją markę, stworzyć content na stronę, mieć bloga generującego ruch? Zgłoś się do mnie! Z liter ułożę dla Ciebie wartościowy przekaz.

A może chcesz zostać copywriterem? Pracować zdalnie, pisząc teksty dla licznych klientów? Zarabiać na tym niezłe pieniądze i wieść żywot freelancera z elastycznymi godzinami pracy? Jeśli tylko umiesz poprawnie posługiwać się językiem polskim, to możesz spełnić to marzenie!

Moje kursy przeprowadzą Cię krok po kroku od amatora do poczatkującego profesjonalisty. Dowiesz się, jak zacząć pracę jako copywriter, a przede wszystkim poznasz tajniki pisania tekstów różnego rodzaju i przeznaczenia.

Autorka szkoleń, prowadząca kursy, mentorka. Freelancerka. Copywriterka dwujęzyczna, korektorka i redaktorka. Tłumaczka PL-ENG, ENG-PL. Zapraszam do skorzystania z oferty!