Ślusarz Multi Serwis - awaryjne otwieranie zamków 24h

Ślusarz Multi Serwis

Wybierz numer

889-843-313
n...@wp.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ślusarz Multi Serwis Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ślusarz Multi Serwis Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ślusarz Multi Serwis Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ślusarz Multi Serwis Gdańsk 1
 

O nas

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW, MIESZKAŃ I SEJFÓW ORAZ WYMIANA I MONTAŻ ZAMKÓW I WKŁADEK 24h/7 dni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Dysponujemy licenją Policji I stopnia. Otworzymy każdy zamek. SZYBKO, TANIO I SPRAWNIE.
Firma Multi Serwis świadczy usługi na terenie TRÓJMIASTA w zakresie awaryjnego otwierania mieszkań, samochodów oraz sejfów 24h/7dni. Zajmujemy się równiez wymianą zamków i wkładek. Nasze motto "Szybko, Tanio i Profesjonalnie".

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Stosujemy profesjonalne i wyspecjalizowane narzędzia dzięki którym gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz szybką pomoc. Zapewniamy wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Otwieranie drzwi, zamków - wykonywanie usług ślusarskich ze względu różnorodność usterek wymaga od ślusarza doświadczenia a my możemy zapewnić, że przy naszej wiedzy klient zawsze jest zadowolony z wykonania usługi.
Otwieranie Aut nie stanowi dla nas problemu - otwieramy auta wszystkich marek niezależnie od rocznika i stopnia trudności bez uszkodzeń.

Nie ryzykuj zniszczenia swojego mienia, pozwól fachowcom zająć się Twoim problemem.

Firma dysponuje licencją I stopnia pracownika zabezpieczeń technicznych wydaną przez Wojewódzką Komendę Policji oraz jako nieliczni mamy koncesje MSWiA wydana przez Ministerstwo.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
KONTAKT 889-843-313