SOLIS INVEST Sp. z o.o.

SOLIS INVEST Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 716-77-07
b...@solisinvest.pl pokaż
 

O nas

Solis Invest został stworzony przez grupę ekspertów z wieloletnim doświadczeniem na polu projektowym, ale również inwestycyjnym, zarządczym i biznesowym.
Przez lata naszej pracy zawodowej trafiały do nas najtrudniejsze kwestie, które częstokroć wydawały się niemożliwe do rozwiązania dla Inwestorów. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu zespołu zawsze byliśmy w stanie znaleźć korzystne dla Inwestora rozwiązanie.Nasze zainteresowania i promowanie zrównoważonego rozwoju nie zamknęły się tylko w obszarze szeroko pojętej branży budowlanej.
Widząc zmiany zaistniałe w ostatnich latach na świecie postanowiliśmy, aby nasza firma oprócz działań eksperckich w takim zakresie jak DD nieruchomości, certyfikacja BREEAM & Zielony Dom, analizy chłonności itp. była również forpocztą dla nowych idei i rozwiązań – dlatego też znaczny obszar naszej działalności związany jest z energetyką i OZE, uzyskiwaniem białych certyfikatów, a także z kwestiami związanymi z liczeniem śladu węglowego i tworzenia strategii oraz raportowania ESG.