Spa&Wellness Hotel Sopot

81-715 Sopot, Jana Jerzego Haffnera 88 Mapka

znajduje się w Hotel Sopot

58 882-80-28
s...@hotelsopot.eu pokaż
www.hotelsopot.eu/wellness/spa-fitness
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 20:00
nd9:00 - 17:00

O nas

Luksusowe Spa&Wellness Hotel SOPOT, w niezwykły sposób udowadnia, jak integralną całość stanowią zmysły i umysł. Do dyspozycji naszych gości mamy 5 pokoi zabiegowych, gdzie można poddać się zabiegom specjalnie przygotowanym dla Państwa.

Strefa saun i relaksu
Zatracić się tutaj w luksusie nie jest trudno… Już sam wystrój nawiązujący do ekskluzywnych jachtów żaglowych, pozwala zapomnieć o stresach codzienności i wypłynąć w morze relaksu. Strefa saun i wypoczynku to idealne miejsce na relaks i wzmocnienie odporności. Goście Hotelu Sopot*** mogą bezpłatnie korzystać z seansów w łaźni parowej oraz w saunie suchej oraz ze strefy wypoczynku.

Fitness & Outdoor
Pobyt w naszej siłowni powoduje przypływ endorfin i nowej energii na cały dzień. W ciekawie zaaranżowanej sali fitness z łatwością przyjdzie zadbać o smukłą sylwetkę i dobrą kondycję. Wysokiej jakości sprzęt pozwala łatwo dopasować poziom aktywności fizycznej do własnych możliwości.

Strefa Pool&Chillout
Hotel Sopot w sezonie letnim udostępnia swoim gościom - wodną strefę „Pool&Chill” z niecką basenową, strefą chill oraz zewnętrznym barem sezonowym. Jest to idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny, łączące zarówno strefę wypoczynku jak i relaksu. 

Strefa Spa - Zabiegi / masaże
Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 9:00 - 17:00

Strefa Saun / Fitness / Atrakcja Wodna
Codziennie od 10:00 - 22:00  / Atrakcja wodna do 20:00
 
Szczegółowe informacje i rezerwacje zabiegów:
Recepcja SPA: tel.: + 48 58 882 80 28 e-mail: spa@hotelsopot.eu 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »