SPORTLAND Narty- Rowery sklep,serwis,wypożycz.

81-519 Gdynia, Powstania Styczniowego 30B
(vis a vis Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej) Mapka
58 622-17-98  fax:  58 622-17-98
n...@sportland.com.pl pokaż
www.sportland.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 19:00
sob11:00 - 15:00

Napisali o nas

  • Z głową ponad dachami aut. Rowery miejskie
    Z głową ponad dachami aut. Rowery miejskie 8 maja 2013 (121 opinii) Jeszcze kilka lat temu przez polskie chodniki i ulice przewijały się przeważnie popularne rowery górskie. Chociaż ich geometria, rzeźba bieżnika czy amortyzatory niespecjalnie...

O nas

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie nart oraz rowerów.Zimą oferujemy: ATOMIC, SALOMON, HEAD, VOLKL, STOCKLI, TECNICA, latem: KELLYS, GAZELLE, SAVENO, a od 2016 GT, HEAD, HiBIKE. Profesjonalnie i w pełnym zakresie serwisujemy narty, snowboardy oraz rowery.

W naszym sklepie poza wyborem sprzętu,odzieży,obuwia i akcesoriów do uprawiania narciarstwa i kolarstwa znajdziecie Państwo szybką i fachową obsługę oraz prawdziwie profesjonalny serwis sprzętu narciarskiego i rowerowego.Atutem firmy jest nie tylko wieloletnie doświadczenie handlowe/ponad 20 lat/ale przede wszystkim praktyka sprzedawców i serwisantów.Nasza kadra to aktywni narciarze, kolarze,trenerzy ,instruktorzy i byli zawodnicy ale poza wszystkim pasjonaci.Swoimi doświadczeniami chętnie dzielimy się z klientami wybierając lub serwisując sprzęt.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »