Stowarzyszenie Pomerania Sports

83-330 Pępowo, Sikorskiego 24
600-624-090
m...@pomerania-sports.pl pokaż
pomerania-sports.pl

Napisali o nas

O nas

Stowarzyszenie Pomerania Sports zajmuję się promocją walorów turystycznych i krajobrazowych przez organizację imprez sportowych na terenach województwa Pomorskiego. Projekty: MTB Pomerania Maraton, Festiwal MTB Pomerania, Pomerania Ultra Trail.

Oferujemy również wynajem aparatury do elektronicznego pomiaru czasu na zawodach sportowych (Start/Meta + międzyczas). W przypadku współpracy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Celami Stowarzyszenia są:
- inicjowanie, wspieranie i organizowanie działalności sportowej, ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin takich jak kolarstwo, biegi, sporty wrotkarskie, w tym rolkarstwo, rolkarstwo szybkie i hokej na rolkach a także hokej na lodzie, sporty lekkoatletyczne, crossfit, orientacja sportowa. rozwój działalności turystycznej i promowanie regionów, w tym regionalnych ścieżek, obiektów i miejsc sprzyjających rozwojowi,  a także działań zmierzających do rozwoju i wzbogacenia regionalnej infrastruktury w celach inicjowania i wspierania organizowania działalności sportowej.
- inicjowanie działań społecznych w zakresie promocji zdrowego trybu życia i aktywnej turystyki upowszechnienie i promocja walorów turystycznych regionów w kontekście aktywnego wypoczynku, zarówno wśród regionalnych mieszkańców jak i turystów i osób spoza regionu,

Zdjęcia