Studio Piastrella - włoskie płytki ceramiczne

adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 490
(jesteśmy tuż obok salonu Dekorian w Gdańsku - Oliwie)
telefon
501-260-858, 501-260-858
e-mail
e...@studiopiastrella.pl pokaż
www
studiopiastrella.pl
Godziny otwarcia
Glazura, terakota
pn-pt10:00 - 18:00
umawiamy się na spotkania o konkretnej porze poza godzinami pracy
Podłogi, posadzki, panele
codziennie10:00 - 18:00

O nas

Nasza oferta, to bogaty wybór najwyższej jakości włoskich płytek ceramicznych. W wyjątkowej atmosferze naszego salonu, uzbrojeni w wiedzę, pomożemy w realizacji projektów najbardziej wymagającym klientom.

STUDIO PIASTRELLA wkroczyło na polski rynek wykorzystując cenne doświadczenie, nabyte wcześniej przy współpracy z włoskimi producentami płytek ceramicznych, którzy prześcigają się w produkcji najwyższej jakości materiałów na świecie.

Celem naszej firmy jest wysoce profesjonalna obsługa inwestorów, firm budowlanych i architektów, ale prze wszystkich tych z Państwa – najbardziej wymagających, którzy marzą o pięknej łazience, kuchni czy tarasie, a my, w wyjątkowej atmosferze naszego salonu, zaopatrzeni w odpowiednią wiedzę pomożemy w realizacji Państwa wizji i projektów.

Nasza oferta, to starannie wyselekcjonowane, wyjątkowo bogate spektrum wzorów, kolorówi formatów, których uzupełnieniem są piękne dekoracje, różne rodzaje listew narożnych, cokoły i kształtki schodowe.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zdjęcia

Opinie + Oceń


5.6

w kategorii

Glazura, terakota

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  5
   
 • jakość asortymentu:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.6
 

Bardzo wysoka jakość towaru i obsługi.

Może nie jest to miejsce dla każdego, ale z pewnością jeśli szukasz dobrego towaru warto tam zajrzeć przynajmniej dla sprawdzenia czy choćby obsługi Pani Ewy. W tym miejscu nie czułem presji kupowania, moje potrzeby zostały dobrze zdiagnozowane, znaleźliśmy rozwiązanie dostępne dla mnie finansowo. Mój pierwszy zakup zrealizowałem z 15 lat temu jeszcze w firmie Futura i te płytki nadal leżą u mnie w kuchni! Polecam.

 • Eddie
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »