Studio Wellness Maja Rotkiewicz

Studio Wellness

Wybierz numer

58 351-12-52 606-209-631
m...@studio-wellness.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:30 więcej
 

TV Filmy

Studio Wellness 156

Studio Wellness

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy do zaczarowanego świata doznań spa... Szeroki wybór masaży, zabiegów na twarz i ciało. hydroterapia, mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, specjalistyczny pedicure, makijaż permanentny.
Witam Państwa!
      Studio Wellness to miejsce, w którym pielęgnacja urody i dobrego samopoczucia jest ucieczką od zgiełku codzienności, stresu, tempa życia. Powstało z marzeń o stworzeniu miejsca wyjątkowego, klimatycznego, gdzie nuta Orientu przeplata się z nowoczesnością... Ta synergia obecna jest zarówno w wystroju wnętrza, jak i bogatej ofercie zabiegowej, w której techniki Dalekiego Wschodu łączą się z nowoczesnymi technologiami. Proponowane zabiegi i rytuały, wykonywane z najwyższą starannością i jakością, są odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów.
       Nasze day spa istnieje od 2007 roku. Zdobyte doświadczenie oraz zaufanie Klientów motywuje nas do poszukiwania nowych technik, do podążania za nowoczesnymi rozwiązaniami i osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Pragnąc spełniać oczekiwania Klientów, rozwijać się i móc działać jeszcze skuteczniej, staramy się urozmaicić naszą ofertę zabiegową inwestując w specjalistyczny sprzęt, szkolenia, a także współpracując z najlepszymi, sprawdzonymi markami kosmetycznymi: Thalgo, OrganicSeries, Gehwol, Purles, Dermika, Perfect Image. A wszystko po to, by dać Klientom Studio Wellness wybór wśród tego co najlepsze i najskuteczniejsze, zarówno w holistycznej pielęgnacji gabinetowej, jak i domowej.
     Zapraszam na wyjątkowe zabiegi wellness i spa. Naturalne składniki, przyjemne konsystencje, delikatne nuty zapachowe oraz specjalne techniki masażu działają dobroczynnie na skórę i zmysły, przywracają harmonię ciała i umysłu.
Zapraszam do zaczarowanego świata doznań spa...
Maja Rotkiewicz