Świąteczny Jarmark Zabawek

Świąteczny Jarmark Zabawek

Wybierz numer

58 629-85-89
h...@yupi.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 

O nas

Data: 02 grudnia 2023 - 05 stycznia 2024
Miejsce: świąteczna kraina, zwana potocznie Centrum Handlowym Riviera w Gdyni
 

Zgubiłeś się w dżungli prezentów? My mamy mapę skarbów!

Brak pomysłu na prezent dla malucha? Nie panikuj! Nasz Świąteczny Jarmark Zabawek to prawdziwy mikołajowy przewodnik, który zawsze doprowadzi do upragnionego celu - ZABAWKI! Przygotuj się na ekscytującą wyprawę do krainy, gdzie każde stoisko to nowe odkrycie!

Zabawkowy raj dla Zgubionych Rodziców
Cały czas głowisz się co wybrać? U nas znajdziesz zabawki, które sprawią, że Twoje dziecko będzie skakać z radości wyżej niż renifery samego Świętego eM! Od naukowych cudów po zabawki, które zamienią pokój Twojego dziecka w centrum kosmicznych przygód.

Tęcza Zabawek i Świątecznych Cudeniek
Przejdź się po naszym jarmarku, gdzie każdy zakątek jest bardziej kolorowy niż tęcza i pełen zabawek, które sprawią, że Twoje dziecko uwierzy, że magia istnieje naprawdę.

Misja: Znajdź Idealny Prezent
Jeśli Twoja misja brzmi "Znajdź prezent, który wywoła uśmiech tak szeroki jak cały Bałtyk " – to właśnie znalazłeś swoje miejsce. Świąteczny Jarmark Zabawek to kraina, gdzie prezentowe marzenia stają się rzeczywistością.

Dołącz do naszej świątecznej przygody w Riviera! Obiecujemy, że będzie śmiesznie, kolorowo i... no cóż, po prostu magicznie!

#ŚwiątecznyJarmarkZabawek #RivieraGdynia #ZabawkowyRaj #ŚwiątecznaMagia #PrezentowePerypetie #YUPI