TEB Edukacja Kursy i Szkolenia

TEB Edukacja Kursy i Szkolenia

Wybierz numer

58 765-96-95
g...@teb.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

Imprezy

O nas

Centrum szkoleniowe TEB Edukacja oferuje kursy z zakresu kosmetologii, stomatologii, masażu i informatyki. Z nami szybko i łatwo zdobędziesz nowe kwalifikacje.
Swój los, przynajmniej ten zawodowy, każdy może wziąć we własne ręce a nawet świetna praca pojawi się z pewnością w zasięgu możliwości, jeśli tylko zadba się o zdobycie niezbędnych do niej kwalifikacji i umiejętności. Odbycie kilkugodzinnego kursu już jest dobrym początkiem do szukania dodatkowego zajęcia a bardziej rozbudowane szkolenia pozwalają zmienić zawód lub branżę.

Oferta TEB Edukacja powinna przypaść do gustu wszystkim tym osobom, które chcą same kierować swoją karierą i stale się rozwijać, tym bardziej, że zajęcia organizowane są we wszystkich z większych miast w Polsce. Kursy Gdynia skierowane są głównie do osób zainteresowanych pracą w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, ale również i do wszystkich tych, którzy na poważnie zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej.

Decydując się na kursy w TEB Edukacja ma się w atrakcyjnej cenie zapewnione nie tylko materiały dydaktyczne oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne z doświadczonymi nauczycielami, ale również i certyfikat TEB oraz zaświadczenie z MEN po zakończeniu kursu.

Z kursów stomatologicznych można zdecydować się na zajęcia przygotowujące do pracy higienistki w gabinetach stomatologicznych, jak również i na kursy z profilaktyki próchnicy oraz profesjonalnego oczyszczania zębów. Kursy kosmetyczne z kolei zainteresować mogą tak samo osoby bez wcześniejszego przygotowania do tego typu pracy, jak również i zawodowe kosmetyczki, które chcą być na bieżąco z nowościami. TEB Edukacja w Gdyni oferuje zajęcia z bodywrappingu oraz masażu antycellulitowego bańką chińską.

W Gdyni do swoich nowych zawodowych obowiązków świetnie mogą przygotować się też przyszli przedsiębiorcy. Z myślą o nich TEB Edukacja organizuje kursy z kadr i płac, prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz zajęcia ABC przedsiębiorczości, podczas których można dowiedzieć się, jak krok po kroku zakłada się firmę, przygotowuje biznesplan, strategię finansową i prowadzi firmową księgowość.