TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa

adres
81-383 Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/B4
telefon
58 719-88-88, 884-000-655, 884-000-699
e-mail
i...@tkf.pl pokaż
www
tkf.pl

Promocje

Skorzystaj z promocji i zyskaj 600 złotych!

kategoria Inne
TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa
Do końca promocji:
więcej informacji»

Napisali o nas

  • Inwestowanie w wino i whisky: jak to działa?
    Inwestowanie w wino i whisky: jak to działa? 19 sierpnia 2019 (31 opinii) Inwestowanie w nieoczywiste rzeczy już nikogo nie dziwi. Pewnie dlatego trend na kolekcjonowanie rzadkich i unikatowych alkoholi stale się rozwija. Najpopularniejsze jest...

O nas

Główne pole działalności TKF to pomoc w budowaniu i kontrolowaniu portfeli inwestycyjnych oraz doradztwo inwestycyjne w zakresie funduszy inwestycyjnych otwartych. Jesteśmy podmiotem prawnym licencjonowanym oraz kontrolowanym przez KNF.

Pomagamy również w pozyskiwaniu finansowania. Specjalizujemy się w inwestycjach, głównie funduszach inwestycyjnych, ale dzięki naszym szerokim kontaktom jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu kompetentnych praktyków z innych dziedzin finansów, takich jak leasing, kredyty hipoteczne i firmowe czy ubezpieczenia.

Współpraca z TFI pozwala nam również wykorzystać takie rozwiązania jak IKE i IKZE. Za naszym pośrednictwem inwestorzy mogą także nabywać certyfikaty inwestycyjne funduszy inwestycyjnych zamkniętych czy obligacje korporacyjne. Pomagamy też inwestować w alternatywne rozwiązania takie jak alkohole kolekcjonerskie, dzieła sztuki czy metale szlachetne, np. złoto lub srebro fizyczne.

CZY WSPÓŁPRACA Z TKF JEST BEZPIECZNA?

Jesteśmy podmiotem prawnym licencjonowanym oraz kontrolowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego. 
W dniu 11 października 2016 roku po spełnieniu bardzo rygorystycznych wymagań Komisji Nadzoru Finansowego Trójmiejska Kancelaria Finansowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa otrzymała zezwolenie na działalność w zakresie pośredniczenia w zbywaniu oraz odkupowaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. 

W dniu 08 marca 2017 roku Komisja Nadzoru Finansowego dokonała wpisu Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Spółki komandytowej do rejestru agentów firm inwestycyjnych jako Agenta Firmy Inwestycyjnej Domu Maklerskiego Q Securities S.A.

CZY TWOJE ŚRODKI FINANSOWE SĄ BEZPIECZNE?

Trójmiejska Kancelaria Finansowa  jest firmą pośredniczącą i doradczą. Nie dokonujemy wpłat ani wypłat środków pieniężnych. Każdy inwestor dokonuje bezpośrednich wpłat na wybrane przez siebie rozwiązania inwestycyjne, a środki przechowywane są w zaufanych i nadzorowanych instytucjach, takich jak banki lub domy maklerskie pełniących rolę depozytariusza.

SPRAWDŹ UNIKATOWE PORTFELE MODELOWE

Wybór odpowiednich funduszy sprawia Ci problem? Masz złe doświadczenia w inwestowaniu Twoich oszczędności? Portfele modelowe TKF mogą być doskonałym rozwiązaniem Twoich problemów. Niezależnie od tego czy Twoje oszczędności mają być inwestowane bardzo bezpiecznie czy też mogą zawierać część bardziej ryzykowną, portfele modelowe ułożone są w taki sposób, abyś znalazł coś dla siebie. Więcej szczegółów w zakładce portfele modelowe na www.tkf.pl 

Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą: 58 719 88 88. 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »