TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa

TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa

Wybierz numer

58 719-88-88 884-000-655 884-000-699
i...@tkf.pl pokaż
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia +3 1
 

O nas

Nie wiesz co zrobić ze swoimi oszczędnościami? TKF pomaga w budowaniu i kontrolowaniu portfeli inwestycyjnych, jest również zaufanym partnerem w zakupie złota fizycznego. Co ważne, TKF jest podmiotem licencjonowanym oraz kontrolowanym przez KNF.
Specjalizujemy się w inwestycjach, głównie funduszach inwestycyjnych, ale dzięki naszym szerokim kontaktom jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu kompetentnych praktyków z innych dziedzin finansów, takich jak leasing, kredyty hipoteczne i firmowe czy ubezpieczenia.

Współpraca z TFI pozwala nam również wykorzystać takie rozwiązania jak IKE i IKZE. Za naszym pośrednictwem inwestorzy mogą także nabywać certyfikaty inwestycyjne funduszy inwestycyjnych zamkniętych czy obligacje korporacyjne. Pomagamy też inwestować w alternatywne rozwiązania takie jak metale szlachetne, np. złoto lub srebro fizyczne.

CZY WSPÓŁPRACA Z TKF JEST BEZPIECZNA?

Jesteśmy podmiotem prawnym licencjonowanym oraz kontrolowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego. 
W dniu 11 października 2016 roku po spełnieniu bardzo rygorystycznych wymagań Komisji Nadzoru Finansowego Trójmiejska Kancelaria Finansowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa otrzymała zezwolenie na działalność w zakresie pośredniczenia w zbywaniu oraz odkupowaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. 

W dniu 08 marca 2017 roku Komisja Nadzoru Finansowego dokonała wpisu Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Spółki komandytowej do rejestru agentów firm inwestycyjnych jako Agenta Firmy Inwestycyjnej Domu Maklerskiego Q Securities S.A.

CZY TWOJE ŚRODKI FINANSOWE SĄ BEZPIECZNE?

Trójmiejska Kancelaria Finansowa  jest firmą pośredniczącą i doradczą. Nie dokonujemy wpłat ani wypłat środków pieniężnych. Każdy inwestor dokonuje bezpośrednich wpłat na wybrane przez siebie rozwiązania inwestycyjne, a środki przechowywane są w zaufanych i nadzorowanych instytucjach, takich jak banki lub domy maklerskie pełniących rolę depozytariusza.

SPRAWDŹ UNIKATOWE PORTFELE MODELOWE

Wybór odpowiednich funduszy sprawia Ci problem? Masz złe doświadczenia w inwestowaniu Twoich oszczędności? Portfele modelowe TKF mogą być doskonałym rozwiązaniem Twoich problemów. Niezależnie od tego czy Twoje oszczędności mają być inwestowane bardzo bezpiecznie czy też mogą zawierać część bardziej ryzykowną, portfele modelowe ułożone są w taki sposób, abyś znalazł coś dla siebie. Więcej szczegółów w zakładce portfele modelowe na https://tkf.pl/pl/portfele-modelowe-tkf/

ZŁOTO FIZYCZNE
Tragiczne wydarzenia na Ukrainie przypomniały Polakom, a niektórym uzmysłowiły jak ważne jest posiadanie fizycznego złota w swoich portfelach. Jednak, gdy decydujemy się na zakup koniecznie musimy:
a) kupować złoto za pośrednictwem sprawdzonego partnera - takim jakim jest Trójmiejska Kancelaria Finansowa
b) kupować złoto tylko i wyłącznie renomowanych mennic i rafinerii akredytowanych przez LBMA (London Bullion Market Association)
c) na koniec warto również porównać ceny i nie przepłacać :) - oferta TKF jest bardzo atrakcyjna - nawet do 10% taniej niż u największych dystrybutorów!

Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą: 58 719 88 88. 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje korzystanie z usług Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej (TKF)?
Zgodnie z obowiązującymi nas przepisami prawnymi nie możemy pobierać za to wynagrodzenia. W celu skorzystania z naszej oferty zapraszamy do skorzystania z platformy funduszy inwestycyjnych www.funduszetkf.pl, gdzie inwestorzy są zwolnieni z opłat manipulacyjnych przy nabywaniu funduszy inwestycyjnych.
W takim razie w jaki sposób zarabiacie?
Nasze wynagrodzenie stanowi udział w opłacie za zarządzanie pobieranej przez każde towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Współpraca z nami nie zmniejsza więc zysku inwestora. Konstrukcja wynagrodzenia powoduje, że im większy zysk osiągnie klient i wartość jego aktywów wzrośnie, tym większe jest nasze wynagrodzenie. Zadowolenie klienta wynikające m. in. z realizacji satysfakcjonującej stopy zwrotu przy zapewnieniu optymalnego poziomu bezpieczeństwa i płynności portfela, a co za tym idzie jak najdłuższa współpraca z nami, jest więc naszym najważniejszym celem.
Jaka jest minimalna kwota aby rozpocząć współpracę z Trójmiejską Kancelarią Finansową (TKF)?
Dzięki bezpłatnej platformie www.funduszetkf.pl jesteśmy w stanie zaoferować możliwość inwestowania/oszczędzania nawet od 50 złotych - czyli od kwoty minimalnej jaką wymaga przykładowy fundusz inwestycyjny. Aby skorzystać z usługi portfeli modelowych (ich wyniki dostępne są pod linkiem: https://tkf.pl/pl/portfele-modelowe-tkf/) minimalna kwota to 1000 złotych. Indywidualne doradztwo inwestycyjne wymaga zaś kwoty minimum 500 000 złotych.
Jakie wyniki osiągają portfele modelowe prowadzone przez Trójmiejską Kancelarię Finansową (TKF)?
Prowadzimy 5 portfeli modelowych, więcej informacji w linku: https://tkf.pl/pl/portfele-modelowe-tkf/. Najbardziej popularne portfele to "Portfel dłużny", który osiągnął w 2020 roku stopę zwrotu na poziomie +5,23% oraz "Portfel dłużny +20%" z wynikiem +10,96%.
Od jak dawna działacie w branży?
W 2014 roku zakończyliśmy naszą współpracę z bankiem i założyliśmy Trójmiejską Kancelarię Finansową. Chcieliśmy zbudować miejsce, w którym będziemy mogli realizować swoją pasję do inwestycji pomagając innym osiągać zyski z kapitału. Od początku naszym celem było zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu współpracy z naszymi klientami.
Czy TKF posiada uprawnienia do licencjonowanego doradztwa inwestycyjnego?
Trójmiejska Kancelaria Finansowa na mocy udzielonego zezwolenia z dnia 11 października 2016 roku posiada uprawnienia do bezpłatnego doradztwa inwestycyjnego w zakresie jednostek uczestnictwa otwartych funduszy inwestycyjnych oraz tytułów funduszy zagranicznych.
Czy powierzone środki finansowe są bezpieczne?
Trójmiejska Kancelaria Finansowa jest firmą pośredniczącą i doradczą. Nie dokonujemy wpłat ani wypłat środków pieniężnych. Każdy inwestor dokonuje bezpośrednich wpłat na wybrane przez siebie rozwiązania inwestycyjne, a środki przechowywane są w zaufanych i nadzorowanych instytucjach, takich jak banki lub domy maklerskie pełniących rolę depozytariusza.
Dlaczego powinienem wybrać akurat TKF?
Przede wszystkim cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Fundusze dobierane są według jego potrzeb oraz wymagań, a każde rozwiązanie jest „szyte na miarę”. Naszą najważniejszą zasadą jest, aby klient sam czuł się dobrze ze swoim portfelem inwestycyjnym.
Dodatkowo, Tomasz Kuprasz jako jeden z niespełna 800 osób w Polsce posiada prestiżową licencję doradcy inwestycyjnego.
Do jakiej grupy kapitałowej należymy?
Jesteśmy niezależnym podmiotem działającym na rynku funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych oraz innych rozwiązań finansowych. Budujemy ofertę w odpowiedzi na potrzeby inwestorów oraz zmieniającą się sytuację na rynku. W doborze rozwiązań dla inwestorów, kierujemy się nie tylko własną wiedzą i doświadczeniem, ale również wnioskami wyciągniętymi z osobistych spotkań z zarządzającymi funduszami inwestycyjnymi i ekspertami rynku kapitałowego.
Ile funduszy inwestycyjnych znajduje się w waszej ofercie?
W naszej ofercie obecnie znajduje się ponad 500 funduszy inwestycyjnych inwestujących zarówno w różnej klasy aktywa (na przykład akcje, obligacje czy złoto) jak i na różnych rynkach (na przykład Indie, Chiny, Turcja, Polska, Ameryka). Umożliwia to skompletowanie dobrze zdywersyfikowanego portfela funduszy inwestycyjnych.
Z jakimi towarzystwami funduszy inwestycyjnych współpracujecie
Trójmiejska Kancelaria Finansowa współpracuje z AGIO TFI, Baltic TFI, Generali TFI, Investors TFI, IPOPEMA TFI, Rockbridge TFI, Skarbiec TFI, Superfund TFI, Schroders.
Jak zacząć inwestować w Trójmiejskiej Kancelarii Finansować?
Droga do rozpoczęcia inwestowania z Trójmiejską Kancelarią Finansową jest bardzo prosta. Należy założyć konto na bezpłatnej platformie funduszetkf.pl, następnie wybrać fundusz, który nas interesuje i dokonać zakupu. Przed finalizacją transakcji niezbędne będzie wypełnienie ankiet, które wyświetlą się na ekranie.
Czy oferujecie jeszcze jakieś produkty?
W naszej ofercie oprócz samych funduszy inwestycyjnych, znaleźć można również produkty emerytalne - IKE oraz IKZE.
Czy na funduszach inwestycyjnych mogę stracić?
Tak, fundusze inwestycyjne są produktem, w którym można odnieść straty. Dlatego naszą rolą jest doradzić klientowi, aby zminimalizować ryzyko poniesienia porażki na rynku.
Dlaczego złoto fizyczne w TKF jest tańsze niż u innych dystrybutorów?
Po pierwsze złoto fizyczne jest dodatkiem do działalności TKF. Nasi klienci od lat kupowali złoto w innych miejscach, więc zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność.
Po drugie - w związku z faktem, iż jest to dodatkowa działalność, nie generuje ona dla TKF dużych, dodatkowych kosztów, więc jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobre ceny na niskich marżach.
Po trzecie - taka oferta, jest swoistym zaproszeniem dla nowych klientów do rozpoczęcia współpracy z TKF. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)