TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa

TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa

Wybierz numer

58 719-88-88 884-000-655 884-000-699
i...@tkf.pl pokaż
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 
 • Zdjęcie 1/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/6 - TKF Trójmiejska Kancelaria Finansowa Gdynia +3 1
 

O nas

Nie wiesz co zrobić ze swoimi oszczędnościami? TKF pomaga w budowaniu i kontrolowaniu portfeli inwestycyjnych, jest również zaufanym partnerem w zakupie złota fizycznego. Co ważne, TKF jest podmiotem licencjonowanym oraz kontrolowanym przez KNF.
Specjalizujemy się w inwestycjach, głównie funduszach inwestycyjnych, ale dzięki naszym szerokim kontaktom jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu kompetentnych praktyków z innych dziedzin finansów, takich jak leasing, kredyty hipoteczne i firmowe czy ubezpieczenia.

Współpraca z TFI pozwala nam również wykorzystać takie rozwiązania jak IKE i IKZE. Za naszym pośrednictwem inwestorzy mogą także nabywać certyfikaty inwestycyjne funduszy inwestycyjnych zamkniętych czy obligacje korporacyjne. Pomagamy też inwestować w alternatywne rozwiązania takie jak metale szlachetne, np. złoto lub srebro fizyczne.

CZY WSPÓŁPRACA Z TKF JEST BEZPIECZNA?

Jesteśmy podmiotem prawnym licencjonowanym oraz kontrolowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego. 
W dniu 11 października 2016 roku po spełnieniu bardzo rygorystycznych wymagań Komisji Nadzoru Finansowego Trójmiejska Kancelaria Finansowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa otrzymała zezwolenie na działalność w zakresie pośredniczenia w zbywaniu oraz odkupowaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. 

W dniu 08 marca 2017 roku Komisja Nadzoru Finansowego dokonała wpisu Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Spółki komandytowej do rejestru agentów firm inwestycyjnych jako Agenta Firmy Inwestycyjnej Domu Maklerskiego Q Securities S.A.

CZY TWOJE ŚRODKI FINANSOWE SĄ BEZPIECZNE?

Trójmiejska Kancelaria Finansowa  jest firmą pośredniczącą i doradczą. Nie dokonujemy wpłat ani wypłat środków pieniężnych. Każdy inwestor dokonuje bezpośrednich wpłat na wybrane przez siebie rozwiązania inwestycyjne, a środki przechowywane są w zaufanych i nadzorowanych instytucjach, takich jak banki lub domy maklerskie pełniących rolę depozytariusza.

SPRAWDŹ UNIKATOWE PORTFELE MODELOWE

Wybór odpowiednich funduszy sprawia Ci problem? Masz złe doświadczenia w inwestowaniu Twoich oszczędności? Portfele modelowe TKF mogą być doskonałym rozwiązaniem Twoich problemów. Niezależnie od tego czy Twoje oszczędności mają być inwestowane bardzo bezpiecznie czy też mogą zawierać część bardziej ryzykowną, portfele modelowe ułożone są w taki sposób, abyś znalazł coś dla siebie. Więcej szczegółów w zakładce portfele modelowe na https://tkf.pl/pl/portfele-modelowe-tkf/

ZŁOTO FIZYCZNE
Tragiczne wydarzenia na Ukrainie przypomniały Polakom, a niektórym uzmysłowiły jak ważne jest posiadanie fizycznego złota w swoich portfelach. Jednak, gdy decydujemy się na zakup koniecznie musimy:
a) kupować złoto za pośrednictwem sprawdzonego partnera - takim jakim jest Trójmiejska Kancelaria Finansowa
b) kupować złoto tylko i wyłącznie renomowanych mennic i rafinerii akredytowanych przez LBMA (London Bullion Market Association)
c) na koniec warto również porównać ceny i nie przepłacać :) - oferta TKF jest bardzo atrakcyjna - nawet do 10% taniej niż u największych dystrybutorów!

Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą: 58 719 88 88. 

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje korzystanie z usług Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej (TKF)?
Zgodnie z obowiązującymi nas przepisami prawnymi nie możemy pobierać za to wynagrodzenia. W celu skorzystania z naszej oferty zapraszamy do skorzystania z platformy funduszy inwestycyjnych www.funduszetkf.pl, gdzie inwestorzy są zwolnieni z opłat manipulacyjnych przy nabywaniu funduszy inwestycyjnych.
W takim razie w jaki sposób zarabiacie?
Nasze wynagrodzenie stanowi udział w opłacie za zarządzanie pobieranej przez każde towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Współpraca z nami nie zmniejsza więc zysku inwestora. Konstrukcja wynagrodzenia powoduje, że im większy zysk osiągnie klient i wartość jego aktywów wzrośnie, tym większe jest nasze wynagrodzenie. Zadowolenie klienta wynikające m. in. z realizacji satysfakcjonującej stopy zwrotu przy zapewnieniu optymalnego poziomu bezpieczeństwa i płynności portfela, a co za tym idzie jak najdłuższa współpraca z nami, jest więc naszym najważniejszym celem.
Jaka jest minimalna kwota aby rozpocząć współpracę z Trójmiejską Kancelarią Finansową (TKF)?
Dzięki bezpłatnej platformie www.funduszetkf.pl jesteśmy w stanie zaoferować możliwość inwestowania/oszczędzania nawet od 50 złotych - czyli od kwoty minimalnej jaką wymaga przykładowy fundusz inwestycyjny. Aby skorzystać z usługi portfeli modelowych (ich wyniki dostępne są pod linkiem: https://tkf.pl/pl/portfele-modelowe-tkf/) minimalna kwota to 1000 złotych. Indywidualne doradztwo inwestycyjne wymaga zaś kwoty minimum 500 000 złotych.
Jakie wyniki osiągają portfele modelowe prowadzone przez Trójmiejską Kancelarię Finansową (TKF)?
Prowadzimy 5 portfeli modelowych, więcej informacji w linku: https://tkf.pl/pl/portfele-modelowe-tkf/. Najbardziej popularne portfele to "Portfel dłużny", który osiągnął w 2020 roku stopę zwrotu na poziomie +5,23% oraz "Portfel dłużny +20%" z wynikiem +10,96%.
Od jak dawna działacie w branży?
W 2014 roku zakończyliśmy naszą współpracę z bankiem i założyliśmy Trójmiejską Kancelarię Finansową. Chcieliśmy zbudować miejsce, w którym będziemy mogli realizować swoją pasję do inwestycji pomagając innym osiągać zyski z kapitału. Od początku naszym celem było zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu współpracy z naszymi klientami.
Czy TKF posiada uprawnienia do licencjonowanego doradztwa inwestycyjnego?
Trójmiejska Kancelaria Finansowa na mocy udzielonego zezwolenia z dnia 11 października 2016 roku posiada uprawnienia do bezpłatnego doradztwa inwestycyjnego w zakresie jednostek uczestnictwa otwartych funduszy inwestycyjnych oraz tytułów funduszy zagranicznych.
Czy powierzone środki finansowe są bezpieczne?
Trójmiejska Kancelaria Finansowa jest firmą pośredniczącą i doradczą. Nie dokonujemy wpłat ani wypłat środków pieniężnych. Każdy inwestor dokonuje bezpośrednich wpłat na wybrane przez siebie rozwiązania inwestycyjne, a środki przechowywane są w zaufanych i nadzorowanych instytucjach, takich jak banki lub domy maklerskie pełniących rolę depozytariusza.
Dlaczego powinienem wybrać akurat TKF?
Przede wszystkim cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Fundusze dobierane są według jego potrzeb oraz wymagań, a każde rozwiązanie jest „szyte na miarę”. Naszą najważniejszą zasadą jest, aby klient sam czuł się dobrze ze swoim portfelem inwestycyjnym.
Dodatkowo, Tomasz Kuprasz jako jeden z niespełna 800 osób w Polsce posiada prestiżową licencję doradcy inwestycyjnego.
Do jakiej grupy kapitałowej należymy?
Jesteśmy niezależnym podmiotem działającym na rynku funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych oraz innych rozwiązań finansowych. Budujemy ofertę w odpowiedzi na potrzeby inwestorów oraz zmieniającą się sytuację na rynku. W doborze rozwiązań dla inwestorów, kierujemy się nie tylko własną wiedzą i doświadczeniem, ale również wnioskami wyciągniętymi z osobistych spotkań z zarządzającymi funduszami inwestycyjnymi i ekspertami rynku kapitałowego.
Ile funduszy inwestycyjnych znajduje się w waszej ofercie?
W naszej ofercie obecnie znajduje się ponad 500 funduszy inwestycyjnych inwestujących zarówno w różnej klasy aktywa (na przykład akcje, obligacje czy złoto) jak i na różnych rynkach (na przykład Indie, Chiny, Turcja, Polska, Ameryka). Umożliwia to skompletowanie dobrze zdywersyfikowanego portfela funduszy inwestycyjnych.
Z jakimi towarzystwami funduszy inwestycyjnych współpracujecie
Trójmiejska Kancelaria Finansowa współpracuje z AGIO TFI, Baltic TFI, Generali TFI, Investors TFI, IPOPEMA TFI, Rockbridge TFI, Skarbiec TFI, Superfund TFI, Schroders.
Jak zacząć inwestować w Trójmiejskiej Kancelarii Finansować?
Droga do rozpoczęcia inwestowania z Trójmiejską Kancelarią Finansową jest bardzo prosta. Należy założyć konto na bezpłatnej platformie funduszetkf.pl, następnie wybrać fundusz, który nas interesuje i dokonać zakupu. Przed finalizacją transakcji niezbędne będzie wypełnienie ankiet, które wyświetlą się na ekranie.
Czy oferujecie jeszcze jakieś produkty?
W naszej ofercie oprócz samych funduszy inwestycyjnych, znaleźć można również produkty emerytalne - IKE oraz IKZE.
Czy na funduszach inwestycyjnych mogę stracić?
Tak, fundusze inwestycyjne są produktem, w którym można odnieść straty. Dlatego naszą rolą jest doradzić klientowi, aby zminimalizować ryzyko poniesienia porażki na rynku.
Dlaczego złoto fizyczne w TKF jest tańsze niż u innych dystrybutorów?
Po pierwsze złoto fizyczne jest dodatkiem do działalności TKF. Nasi klienci od lat kupowali złoto w innych miejscach, więc zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność.
Po drugie - w związku z faktem, iż jest to dodatkowa działalność, nie generuje ona dla TKF dużych, dodatkowych kosztów, więc jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobre ceny na niskich marżach.
Po trzecie - taka oferta, jest swoistym zaproszeniem dla nowych klientów do rozpoczęcia współpracy z TKF. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Opinie (13)

Bartłomiej
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Współpracuje z Andrzejem od ponad roku i jestem bardzo zadowolony ze strategii działania i wyników moich portfeli. Andrzej nie jest tylko świetny w tym co robimy, ale bardzo rozsądny i uczciwy. Bardzo się cieszę ze po tych trudnych czasach mam kogoś kto mnie pokieruje i pomoże zagospodarować moje oszczędności w czasach takiej wysokiej inflacji. Serdecznie polecam zwłaszcza tym którzy do tej pory trzymali pieniądze na lokatach i chcą zabezpieczyć się na przyszłość

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kamila
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Spotkałam się p. Andrzejem pierwszy raz na zoom ponad rok temu. Dowiedziałam się o ulgach podatkowych w funduszach inwestycyjnych, zbudowaliśmy plan pod długoterminowy portfel. Ale to co dla mnie najważniejsze to sposób prowadzenia spotkania - aktywne słuchanie i dzielenie się wiedzą. Od pierwszych chwil widać bogatego doświadczenie. I wielki plus za ostatnie tygodnie - każdy widzi jaka jest sytuacja, nie ma chowania głowy w piasek, a dzięki szerokiej dywersyfikacji portfela udało nam się zgrabnie pokonać obecne perturbacje. Oby tak dalej!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tomek
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Pracowałem z kilkoma doradcami i nigdy nie czułem się tak dobrze zaopiekowany. Polecam!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Bartłomiej
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Współpracuje z Panem Andrzejem Jelinek już ponad 5 lat. Zaczęliśmy od IKZE dla rodziców. Później ja dojrzałem do IKE na długi termin (choć mam świadomość że mogę wypłacić kiedy chce) i kilku pozycji spekulacyjnych. To co mi się najbardziej podoba w porównaniu do innych doradców to to, że otrzymuje co jakiś czas telefon, nazwijmy to kontaktowy, relacyjny. Spotkania stacjonarne w pięknej siedzibie w Gdyni, ale też u mnie w mieszkania jak i ostatnio online. W banku do swojego doradcy to ja muszę dzwonić jeśli coś chciałbym się dowiedzieć. Otrzymałem też pomoc w kredycie hipotecznym i kontakt do właściwej osoby. Bardzo polecam !

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Paweł
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Trafiłem do TKF i p. Andrzeja z polecenia. Byłem zainteresowany funduszami inwestującymi w złoto (wiedzy na ten temat za bardzo nie miałem). Dowiedziałem się jakie są różnice w poszczególnych funduszach, w co one tak dokładnie inwestują. Okazało się, że te co sobie sam znalazłem byłby najgorszym wyborem. Kupiłem fundusze oparte na spółkach wydobywczych złoto i monety bulionowe (kangur australijski). Obecna sytuacja pokazała, że był to strzał w dziesiątkę, ale i tak kupiłem monety z myślą o długim terminie.

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marcin
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Mam przyjemność współpracować z Andrzejem od prawie dwóch lat i mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu, kto chcę w rozsądny sposób zadbać o swoje finanse. Bardzo cenię indywidualne podejście, dzięki któremu udało nam się zbudować zdywersyfikowany portfel, który osiąga świetne wyniki i z którym czuję się komfortowo. Andrzej jest pasjonatem, sposób w jaki mówi o skomplikowanym świecie finansów jest prosty i przystępny dzięki czemu otrzymałem ogromną dawkę wiedzy. Gorąco polecam!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Barbara
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021

Ja już coraz bliżej emerytury, a dopiero Pan Andrzej mi wytłumaczył jak się do tego zabrać (mówimy o części inwestycyjnej finansowej - nieruchomości to inny temat). To co dla mnie ważne - nie muszę do tego zaglądać, dostaję raporty i filmy video jako podsumowanie. Naprawdę więcej nie oczekuję. No i to powiedzenie, którym mnie kupił "to Pani musi się dobrze czuć z tym portfelem" :) Polecam, jeśli ktoś szuka indywidualnego podejścia, a nie sztampy.

w kategorii

Fundusze emerytalne

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • prowizje i opłaty:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Janusz
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Moje finanse są pod opieką Pana Andrzeju od kilkunastu lat, kiedy to zaczęliśmy współpracę od depozytów bankowych. Przez ten czas korzystaliśmy z lokat strukturyzowanych, złota fizycznego i funduszy inwestycyjnych. Obecnie mój portfel składa się z funduszy inwestycyjnych na platformie kancelarii oraz obligacji skarbowych indeksowanych inflacją (które pomimo, że nie są w ofercie kancelarii polecił mi Pan Andrzej - co dodaje wyjątkowości naszej współpracy). Nigdy nie zdarzyło się aby Pan Andrzej nie znalazł dla mnie czasu, nigdy też nie zostawił mnie z problemem bez rozwiązania. Osiągamy wspólnie satysfakcjonujące dla mnie wyniki, od czasu do czasu podejmując decyzje, na które sam bym nie wpadł. Najważniejsze dla mnie jest chyba to, że po prostu nie muszę już myśleć o swoich oszczędnościach - po prostu wiem, że są dobrze zaopiekowane.

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Andrzej
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Współpracuję z p. Andrzejem od ponad roku, wszystko w jak najlepszym porządku, wręcz książkowo. Pamiętam jak rok temu mnie poprosił o rekomendację, którą miałbym wystawić po roku miejmy nadzieję udanej współpracy. No więc spełniam obietnicę, zwłaszcza, że w ostatnich tygodniach p. Andrzej szczególnie mi zaimponował. Tak się składa, że minione 12 miesięcy przyniosły znacznie lepszy rezultat niż wspólnie zakładaliśmy i zaproponował zmiany w portfelu zgodnie ze zdaniem które zapamiętałem: lepiej stracić okazję niż wypracowane do tej pory zyski. Jak spojrzałem na wczorajsze nagłówki dotyczące dużych spadków to poczułem wielki spokój, że mnie to nie dotyczy. Szkoda, że we wcześniejszych latach nie trafiłem na takiego człowieka, z którym po prostu dobrze się rozumiem. Pan Andrzej mówi, że to dzięki temu, że dobrze przepracowaliśmy wspólnie pierwsze miesiące współpracy określając konkretne cele i wymieniając się jego poglądami i moimi odczuciami. Polecam skorzystanie z usług, widać wielkie doświadczenie i realne korzyści z naszej współpracy!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Filip
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2021

Korzystam z pomocy p. Andrzeja w zakresie "porządków" w moich finansach. Zagospodarowanie bieżących nadwyżek finansowych - skoro nie ma ofert lokat oraz prowadzenie z doradztwem inwestycyjnym IKE. Skorzystałem z taniej oferty, dostępu elektronicznego, dedykowanego dla mnie portfela i polecam każdemu. Po miesiącu pierwszy komentarz z podsumowaniem - oby tak dalej! Super obsługa, mega wiedza, jakość - rewelacja! Polecam zdecydowanie!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna
Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Pan Andrzej w bardzo umiejętny i przystępny sposób pokazał co dzisiaj możemy zrobić z oszczędnościami, zachowując zdroworozsądkowy poziom relacji bezpieczeństwa i ryzyka. Nie wiedziałam nawet, że są fundusze inwestycyjne, które umożliwiają codzienne wypłaty. Nie mówiąc już o bardzo klarownym wytłumaczeniu różnic pomiędzy IKE i IKZE, ale nie takich tabelkowych tylko konkretnie odnoszących się do mojej sytuacji. Bardzo dziękuję. Mocno polecam!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marek
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Po tym jak moi rodzice stracili na giełdzie i funduszach w 2007 roku, w całej mojej rodzinie panowała opinia, że fundusze inwestycyjne to nic dobrego. Trafiłem przypadkowo na TKF poprzez film na YouTube i postanowiłem sprawdzić ofertę na oszczędności w zamian za depozyty. To co mnie zdziwiło to bardzo wnikliwa rozmowa przed zakupem funduszy. Widać, że Pan Andrzej jest bardzo doświadczony w kontakcie z klientem i zna się na rzeczy. Teraz już wiem, że nie ma złych funduszy, są tylko źle dobrane do danej osoby i jego preferencji, doświadczenia, oczekiwań itd. No i przede wszystkim dostęp online i dostęp do pieniędzy w dowolnym momencie - o tym nie wiedziałem. Myślałem, że to tak jak na lokacie. Chciałem zapłacić za spotkanie, a się okazało, że nie można. Dziękuję za pomoc i tak się umawialiśmy - obyśmy współpracowali (z sukcesami) przez długie lata :). Nie wiem jak ma się oferta dla doświadczonych, ale dla początkujących takich jak ja - bardzo polecam!

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ewa
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020

Trafiłam do p. Andrzeja z polecenia z problemem braku wiedzy na temat oszczędności emerytalnych. To co mnie zaskoczyło, to fakt, że spotkanie zaczęło się ode mnie. Tzn. to co jest dla mnie ważne, jakie są moje plany, oczekiwania. U mnie w banku tak nie ma. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w inwestowaniu, ale sposób podejścia do mnie jako do klienta to jakiś kosmos. Jestem bardzo zadowolona, przekazuję polecenie dalej.

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6